Stomatolog Ursynów

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy stomatologa? 

Zadzwoń i zapisz się na wizytę jeszcze dziś! Poniżej znajdziesz wszystkie dziedziny leczenia, które pokrywa Gabinet Stomatologiczny Vilamed zlokalizowany w Warszawie. 

Stomatologia dzieci niepełnosprawnych

Stomatologia na najwyższym poziomie nie jest zarezerwowana tylko dla zdrowych. Nasz dentysta potrafi dopasować się do specyficznych potrzeb Pacjentów i zapewnić im skuteczne leczenie bez względu na okoliczności.

Stomatologia zachowawcza

Profilaktyka próchnicy oraz skuteczne i bezbolesne leczenie zębów już nią zainfekowanych.

Znieczulenie

Od znieczulenia powierzchniowego, aż po znieczulenie ogólne pod kontrolą lekarza anestezjologa.

Stomatologia dziecięca

Dział stomatologii, ukierunkowany na profilaktykę oraz leczenie chorób jamy ustnej u dzieci. Nasz Gabinet Stomatologiczny jest otwarty na Pacjentów w każdym wieku.

Protetyka

Odtwarzanie pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych, lub po ich masywnym uszkodzeniu.

Sedacja wziewna

Znieczulenie gazem rozweselającym to łatwa i bezpiecznych form uspokojenia pacjentów odczuwających lęk przed wizytą.

Ortodoncja

Wstydzisz się swoich nierównych zębów? Borykasz się z wadami zgryzu, które nie dość, że zaburzają estetykę uśmiechu, to jeszcze powodują problemy z utrzymaniem higieny jamy ustnej?

Endodoncja

Leczeniem zębów kanałowo, stosowana jest często jako alternatywa dla usunięcia zęba. Nasi dentyści unikają radykalnych rozwiązań i stawiają na leczenie naturalnego uzębienia Pacjentów.

Diagnostyka RTG / Pantomogram

Pozwala wykryć nieprawidłowości poszczególnych zębów, tkanek kostnych żuchwy i szczęki.

Fizjoterapia

Stawy skroniowo-żuchwowe są wykorzystywane każdego dnia podczas gryzienia, mówienia, połykania itp.

Stomatologia estetyczna

Uważamy, że uśmiech odzwierciedla piękno duszy i jest wyznacznikiem radości życia, samozadowolenia i satysfakcji.

Chirurgia i implantologia

Usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej z wykorzystaniem najlepszego sprzętu światowej klasy: m.in. Calaject.

Profilaktyka i higiena jamy ustnej

Prawidłowa higiena zmniejsza ryzyko rozwoju chorób jamy ustnej. Nasz dentysta zapewnia nie tylko skuteczne leczenie, ale także rekomendacje pozwalające na zachowanie zdrowego uzębienia.

Polecany Stomatolog Ursynów

Zdrowy i piękny uśmiech to marzenie niemal każdego z nas. Jest doskonałą wizytówką, przyciąga spojrzenia innych oraz dodaje pewności siebie. Niestety, często osiągnięcie zadowalającego efektu nie jest możliwe bez ingerencji specjalistów. Z doświadczenia wiemy, że wiele osób odczuwa obawy przed wizytą u dentysty. Warto jednak pamiętać, że odpowiednio wykwalifikowani specjaliści, którym nowoczesna stomatologia jest dobrze znana pozwalają na realizację leczenia w komfortowy dla Pacjenta sposób. Warszawska Klinika Vilamed systematycznie wdraża zaawansowane metody działań pozwalając uniknąć bólu oraz osiągając oczekiwane rezultaty.

Zdajemy sobie sprawę, że piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowe i białe zęby, dlatego dokładamy starań, aby oferować naszym pacjentom kompleksowe i profesjonalne usługi. W naszej klinice stomatologicznej na Ursynowie możesz liczyć na precyzyjną diagnozę i skuteczne leczenie, dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji. Każdy dentysta z Gabinetu Stomatologicznego Vilamed dysponuje najświeższą wiedzą z zakresu leczenia zębów, co daje gwarancję skutecznego leczenia oraz pełnego komfortu. 

Stomatolog Ursynów, – doświadczenie i profesjonalizm

Naszym znakiem rozpoznawczym jest indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz profesjonalizm. Gabinet Stomatologiczny Vilamed obsługuje wszystkich Pacjentów bez względu na ich wiek oraz stopień niepełnosprawności. Możemy zaoferować Ci kompleksową opiekę stomatologiczną prowadzoną przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy cały czas pogłębiają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności. Nasz zespół dentystów doskonale zna rozwiązania, które oferuje współczesna stomatologia i bez przeszkód wdraża plany leczenia oparte na wykorzystaniu innowacyjnych zabiegów oraz materiałów. Dokładamy starań, aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo, a każda konsultacja przebiegała w serdecznej i przyjaznej atmosferze.

W odróżnieniu od innych gabinetów stomatologicznych zlokalizowanych na terenie miasta Warszawa, stawiamy na indywidualnie dopasowane plany leczenia, które są ustalane na podstawie wnikliwej analizy stanu uzębienia Pacjenta. Przekraczając próg naszej Kliniki szybko przekonasz się, że leczenie zębów wcale nie musi wiązać się z dużym stresem. Nasz dentysta otoczy Cię profesjonalną opieką i wsparciem, które pomogą Ci osiągnąć Twój cel – zdrowy i piękny uśmiech!

W naszej klinice  troska o pacjenta to nasza najwyższa wartość. Nasi stomatolodzy  nie tylko posiadają bogate doświadczenie kliniczne, ale również kładą nacisk na empatię i zrozumienie. Wiemy, że wizyta u dentysty może być stresująca dla wielu osób, dlatego też staramy się stworzyć przyjazne i wspierające środowisko dla naszych pacjentów. Vilamed stomatolog Ursynów to najlepszy wybór.

Dentysta  Ursynów,  – stawiamy na nowoczesne wyposażenie

Wyposażenie naszego gabinetu dentystycznego to nie tylko wygodny fotel, w którym pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie, ale też wysokiej klasy narzędzia dentystyczne. Stawiamy na nowoczesne produkty najwyższej jakości. Posiadamy zarówno przyrządy do wykonywania podstawowych zabiegów, takich jak ściąganie kamienia, jak i akcesoria specjalistyczne do najbardziej skomplikowanych zadań.

Gabinet Stomatologiczny Vilamed systematycznie śledzi najnowsze trendy w zakresie leczenia zębów i inwestuje w zaawansowany technologicznie sprzęt zwiększający skuteczność podejmowanych działań oraz poprawiający komfort naszych Pacjentów z miasta Warszawa.

Poznaj naszych specjalistów - stomatolog Ursynów

stomatolog ursynów
stomatolog ursynów
dentysta ursynów

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Adres

Ul. Migdałowa 4
02-796 Warszawa

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00