Chirurgia stomatologiczna - Warszawa Ursynów Wilanów

W naszej klinice wykonujemy usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej z wykorzystaniem najlepszego sprzętu światowej klasy: m.in. Calaject, czyli wysokiej klasy urządzenia do znieczuleń. Wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii poprzedzone są wnikliwą diagnostyką i planem leczenia, ponieważ zależy nam na pozostawieniu naturalnych zębów, a zabieg ekstrakcji jest u nas jedynie ostatecznością.

Zabiegi chirurgiczne

przeprowadzane w Vilamed

Nasi chirurdzy stomatolodzy specjalizują się między innymi w takich dziedzinach jak:

Wszystkie zabiegi chirurgiczne w Vilamed wykonywane są przez chirurgów – specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki najnowocześniejszym technikom znieczulania oraz sedacji wziewnej, zapewniamy naszym Państwu komfortowy i bezbolesny przebieg leczenia.

Implanty

Leczenie implantologiczne to najskuteczniejsza metoda umożliwiająca pełną rekonstrukcję uzębienia. Pacjenci, którzy podjęli decyzję o wstawieniu implantów chwalą komfort i estetykę. Decydując się na zabieg w Vilamed mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług i profesjonalnej opieki na wszystkich etapach leczenia.

Dlaczego warto?

Ponieważ implanty zębów zachowują się jak naturalny korzeń zęba i zapobiegają dalszej utracie kości, z medycznego punktu widzenia są jedną z najlepszych, stosowanych współcześnie metod. Do głównych zalet leczenia implantologicznego zalicza się również wysoki komfort użytkowania, podniesienie jakości życia, możliwość rezygnacji z ruchomych protez, brak konieczności szlifowania zdrowych zębów otaczających lukę oraz względy estetyczne.

Ceny implantów zębowych

Implanty są uważane za jedną z najdroższych metod uzupełniania braków w uzębieniu. Cena pojedynczego implantu zębowego wraz z koroną może faktycznie przewyższać ceny innych rozwiązań, jednak patrząc długoterminowo leczenie implantologiczne jest bardziej opłacalne. Leczenie implantologiczne nie wymaga ingerencji w zęby sąsiadujące z brakującymi. Wszczepienie implantu zabezpiecza przez zanikiem kości, który może powstać po utracie zęba. Jednocześnie każdy wszczepione implant może w przyszłości stanowić filar dla większych prac protetycznych. Cena całego leczenia zależy głównie od wybranego systemu implantologicznego, stanu kości pacjenta (wiąże się z koniecznością dodatkowych procedur) i rodzaju wybranych koron protetycznych.

Chirurgia stomatologiczna

w Vilamed

Vilamed to zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, w tym chirurgów. Wieloletni staż i doświadczenie naszych lekarzy są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług, a także odpowiedniej opieki. Zabiegi chirurgiczne to zazwyczaj najdłuższe i najmniej przyjemne procedury przeprowadzane w gabinecie stomatologicznym, dlatego oprócz kwalifikacji lekarza niezwykle ważne jest jego odpowiednie podejście do Pacjenta. Przyjazna atmosfera pomaga zniwelować stres przed i w trakcie zabiegu oraz zdecydowanie usprawnia jego przebieg.

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00