Ortodonta Ursynów, Wilanów

Wstydzisz się swoich nierównych zębów? Borykasz się z wadami zgryzu, które nie dość, że zaburzają estetykę uśmiechu, to jeszcze powodują problemy z utrzymaniem higieny jamy ustnej? W Vilamed mamy na to rozwiązanie – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kompleksowego, nowoczesnego leczenia ortodontycznego!

Świadczona przez nas ortodoncja to nie tylko optymalny dobór aparatu, ale także szereg innych działań mających na celu poprawę ustawienia i funkcji zębów. Pomagamy trwale likwidować wady zgryzu przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań. Pacjenci z miasta Warszawa odwiedzający naszą Klinikę uzyskują kompleksowe wsparcie oraz indywidualnie dopasowany plan leczenia.

Co to jest

Ortodoncja

Ortodoncja to dział stomatologii, który zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem wad zgryzu, zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Warto mieć świadomość, że są one nie tylko problemem estetycznym. Nie należy bagatelizować niepokojących objawów i zadbać o to, aby obejrzał je ortodonta o potwierdzonych kompetencjach. Nierówne, krzywe, zachodzące na siebie zęby mogą utrudniać utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej, a stąd już prosta droga do próchnicy czy paradontozy. Wady zgryzu mogą powodować szybsze ścieranie się niektórych powierzchni zębów, być przyczyną kłopotów ze stawami skroniowo-żuchwowymi, bólów głowy, a nawet dolegliwości górnych odcinków kręgosłupa. Opowiedz o swoich symptomach naszym ortodontom i przekonaj się o wysokiej skuteczności leczenia stomatologicznego specjalistów Vilamed. Przyjmujemy Pacjentów z różnych dzielnic Warszawy oferując usługi ortodontyczne dopasowane do ich indywidualnych wymagań. 

Ortodoncja w Vilamed

Zakres usług

W urysnowskiej klinice Vilamed istnieje możliwość przeprowadzenia na miejscu pełnej diagnostyki radiologicznej – RTG, pantomogramu oraz cefalometrii, a więc badań koniecznych do opracowania oraz przedstawienia pacjentowi planu leczenia. Ortodoncja realizowana w naszym Gabinecie obejmuje kilka etapów, a jej niezmiernie istotnym aspektem jest poprawna identyfikacja problemów Pacjenta. To ona warunkuje właściwe leczenie, a następnie utrzymanie pożądanych rezultatów.

To, jaka konkretnie metoda leczenia zostanie zaproponowana pacjentowi, przez ortodontę, zależy od wielu czynników: jego wieku, rodzaju wady zgryzu, pozytywnego nastawienia do współpracy z lekarzem, potrzeb zawodowych, a nawet jego możliwości finansowych! Szeroka gama rozwiązań współczesnej ortodoncji pozwala na dopasowanie optymalnego sposobu leczenia niezależnie od dolegliwości, z którymi borykają się nasi warszawscy Pacjenci. I tak w klinice Vilamed pacjenci mogą skorzystać z nowoczesnego leczenia ortodontycznego przy pomocy:

Oczywiście pacjent jest objęty profesjonalną opieką na całym etapie leczenia – przeprowadzamy na miejscu wizyty kontrolne, możemy również zaproponować dopasowane do indywidualnych potrzeb leczenie retencyjne. Jest ono konieczne, by utrwalić efekty terapii oraz zapobiec nawrotom wady zgryzu. Wysoka skuteczność działań ortodontycznych naszej Kliniki spotyka się z pełną satysfakcją Pacjentów m.in. z takich dzielnic Warszawy jak Wilanów oraz Ursynów.

Ortodoncja

Co oferuje?

W klinice Vilamed kładziemy szczególny nacisk na leczenie bezekstrakcyjne, czyli bez niepotrzebnego usuwania zębów, aby efekt leczenia nie skutkował tylko prostymi zębami, ale także ładniejszym profilem całej twarzy. Leczenie ortodontyczne pozwala więc zlikwidować wszelkie kompleksy związane z estetyką uśmiechu.

Co ważne, dopasowaną do swoich potrzeb pomoc w naszej klinice otrzymają również osoby, które np. ze względów zawodowych nie mogą podjąć leczenia ortodontycznego z wykorzystaniem tradycyjnych metalowych aparatów. W naszej ofercie znaleźć można bowiem nowoczesne aparaty kryształowe, szafirowe i bezligaturowe, które są o wiele dyskretniejsze, a działają tak samo skutecznie! Bez względu na to z jakimi dolegliwościami się borykasz oraz jakie są Twoje potrzeby, możesz mieć pewność, że nasz ortodonta zaproponuje Ci idealnie dopasowany sposób leczenia.

Ortodoncja

w klinice Vilamed

Leczeniem ortodontycznym w naszej placówce zajmuje się lek. stom. Agata Kurek.

Doskonale wiemy, że leczenie ortodontyczne wielu osobom kojarzy się z bólem, lękiem i różnego rodzaju trudnościami. W Vilamed oferujemy jednak dostęp do najnowszych zdobyczy współczesnej stomatologii, w tym nowoczesnych znieczuleń, dzięki którym każdy etap terapii może być bezbolesny oraz bezstresowy! Miła, serdeczna atmosfera oraz przyjazne podejście naszego personelu sprawiają natomiast, że niepokój i lęk szybko mijają! Sprawdź, jak wiele możliwości leczenia zapewnia nowoczesna ortodoncja i już dziś umów się na wizytę w naszej Klinice. 

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00