Zobacz nasze metamorfozy

Taki efekt uzyskasz w naszym White SPA w 90 minut. Podczas bezbolesnego zabiegu.

Zadzwoń i umów się na wizytę już dziś!

Zapewniamy kompleksowe usługi

z obszaru stomatologii estetycznej:

Jakie usługi oferuje White Spa?

Kilka kroków do pięknego uśmiechu!

Krok pierwszy

Pacjent decydując się na zabiegi White Spa w klinice stomatologicznej Vila Med- podczas pierwszej wizyty trafia pod opiekę dyplomowanej higienistki. Pierwszym krokiem do spełnienia marzeń o śnieżnobiałym uśmiechu jest wykonanie profesjonalnej higienizacji. 

Na czym polega

Skaling zębów

Skaling zębów to zabieg, polegający na usuwaniu kamienia nazębnego. Służą do tego specjalne skalery, które za pomocą ultradźwięków rozbijają zmineralizowaną płytkę nazębną, czyli właśnie kamień, który jest siedliskiem ogromnej ilości bakterii. Zabieg skalingu pozwala na usunięcie kamienia naddziąsłowego oraz kamienia poddziąsłowego, którego pacjent nie dostrzega w swojej buzi. W Vila Med stomatologia nasze higienistki dokładają wszelkich starań, aby zabieg był bezbolesny i przebiegał w jak najbardziej komfortowej atmosferze. 

Na czym polega

Piaskowanie zębów

Piaskowanie jest uzupełnieniem skalingu. Zabieg wykonuje się za pomocą urządzenia zwanego piaskarką. Z dyszy piaskarki wypuszczana jest pod ciśnieniem woda ze specjalnym piaskiem, który usuwa osady i przebarwienia . Piaskowanie stanowi przygotowanie pacjenta do profesjonalnego wybielania.  Po piaskowaniu i skalingu za pomocą specjalnych gumek, szczotek oraz past oczyszczająco- polerujących wykonywane jest polerowanie zębów. Polerowanie sprawa, że zęby stają się gładkie i błyszczące.  Podczas wizyty u higienistki pacjent otrzymuje również dużo cennych informacji, jak prawidłowo dbać o zęby oraz dziąsła. Instruktaż higieny jamy ustnej jest niezmiernie ważny, aby jak najdłużej utrzymać efekt czystych zębów!

Krok drugi

Dotyczy tylko pacjentów z próchnicą. Po oczyszczeniu zębów z kamienia i osadu- przeprowadzany jest dokładny przegląd stomatologiczny, czyli badanie stanu uzębienia. Przed zabiegiem wybielania istotne jest wyleczenie wszystkich ubytków oraz stanów zapalnych. Zdajemy sobie sprawę, że pacjentom zależy, aby jak najszybciej osiągnąć efekt „holywood smile”, dlatego staramy się, aby odstępy między wizytami były jak najkrótsze. Plan leczenia ustalany jest przez stomatologa podczas pierwszej wizyty.

Krok trzeci

Wybielanie zębów – kolejny krok do idealnego, białego uśmiechu!

Na czym polega

Wybielanie

Wybielanie metodą gabinetową (przy użyciu specjalnej lampy) lub wybielanie metodą domową (za pomocą specjalnych nakładek do wybielania). Którą metodę wybrać? Zespół White Spa dobierze najbardziej skuteczną metodę dla twoich zębów. 

Wybielanie metodą gabinetową w White Spa Vila Med Wilanów odbywa się przy pomocy lampy znanej na całym świecie marki Beyond. To doskonały wybór dla tych pacjentów, którzy chcą rozjaśnić swój uśmiech podczas, jednej krótkiej wizyty. Wybielanie lampą Beyond to bezpieczna metoda , która nie powoduje nadwrażliwości, ponieważ preparat wybielający zawiera w swoim składzie środek znoszący nadwrażliwość.

Wybielanie

Lampą Beyond

tzw. metoda domowa

Wybielanie nakładkami

Wybielanie metodą nakładkową rozpoczyna się od pobrania wycisków, które wysyłane są do pracowni technika dentystycznego. Technik  wykonuje specjalne szyny do wybielania, zwane nakładkami. Pacjent odbierając nakładki, otrzymuje specjalistyczny żel wybielający oraz instrukcje dotyczące użytkowania. Czas noszenia nakładek trwa ok. 2 tyg. Wybielanie nakładkowe daje bardzo dobre efekty, które utrzymują się nawet przez  kilka lat. 

Koszt wybielania metodą gabinetową w Vila Med stomatologia wynosi 1200 zł, a nakładkową 1000 zł. 

Krok czwarty

White Spa oferuje swoim pacjentom najbardziej bezpieczną, najtańszą i dającą natychmiastowy efekt poprawę kształtu zębów, czyli tzw. bonding.

Natychmiastowa zmiana wyglądu uśmiechu już w trakcie jednej wizyty stomatologicznej

Bonding

Każdy z nas marzy o pięknym i białym wyglądzie zębów. Metoda ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które oczekują natychmiastowego efektu podczas jednej wizyty u stomatologa. Bardzo często pacjenci nawet nie przypuszczali, że niezadowolenie ze swojego uśmiechu trwające lata można tak szybko skorygować. Wielu pacjentów nie zna tej metody, a piękne zęby kojarzą im się jedynie z drogimi pracami protetycznymi, tj. licówki lub korony porcelanowe. Bonding jest również często idealnym rozwiązaniem dla pacjentów po leczeniu ortodontycznym, gdy potrzebne jest odtworzenie startych tkanek zęba w wyniku wady zgryzu.

Kiedy stosuje się

Bonding

Bonding najprościej można wyjaśnić jako poprawa kształtu zębów. Jest to bezinwazyjna, bezbolesna, bezpieczna, natychmiastowa i najmniej kosztowna metoda poprawy estetyki uśmiechu. Metoda ta nie wymaga ingerencji w tkanki zęba, czyli nie wymaga szlifowania. Polega na wykorzystaniu wysokoestetycznych materiałów. Dzięki szerokiej gamie odcieni tego materiału możemy idealnie dobrać kolor. Podczas jednej wizyty można odbudować nawet cały łuk (górny lub dolny). 

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00