Chirurgia stomatologiczna - Warszawa Ursynów Wilanów

W naszej klinice wykonujemy usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej z wykorzystaniem najlepszego sprzętu światowej klasy: m.in. Calaject, czyli wysokiej klasy urządzenia do znieczuleń. Wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii poprzedzone są wnikliwą diagnostyką i planem leczenia, ponieważ zależy nam na pozostawieniu naturalnych zębów, a zabieg ekstrakcji jest u nas jedynie ostatecznością. Z powodzeniem usuwamy torbiele, wszczepiamy implanty zębów oraz odbudowujemy tkanki przed leczeniem protetycznym.

Każdy chirurg stomatolog reprezentujący naszą Klinikę realizuje leczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem medycznym oraz najbardziej aktualną wiedzą stomatologiczną, co pozwala nam skutecznie rozwiązywać rozmaite problemy z uzębieniem. Od wielu lat stanowimy pierwszy punkt kontaktu dla Pacjentów z takich dzielnic Stolicy jak Ursynów czy Wilanów, zapewniając kompleksową, długofalową opiekę stomatologiczną.

Zabiegi chirurgiczne

przeprowadzane w Vilamed

Nasi chirurdzy stomatolodzy specjalizują się między innymi w takich dziedzinach jak:

Wszystkie zabiegi chirurgiczne w Vilamed wykonywane są przez chirurgów – specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki najnowocześniejszym technikom znieczulania oraz sedacji wziewnej, zapewniamy naszym Państwu komfortowy i bezbolesny przebieg leczenia. Zdajemy sobie sprawę jak wiele obaw może wzbudzać chirurg stomatolog, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w naszej Klinice przebiegała w bezstresowej atmosferze. 

Implanty

Leczenie implantologiczne to najskuteczniejsza metoda umożliwiająca pełną rekonstrukcję uzębienia. Pacjenci, którzy podjęli decyzję o wstawieniu implantów w naszej warszawskiej klinice chwalą komfort i estetykę. Decydując się na zabieg w Vilamed mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług i profesjonalnej opieki na wszystkich etapach leczenia. Niezależnie od stanu Twojego uzębienia, nasi chirurdzy stomatolodzy pomogą Ci odzyskać piękny uśmiech przy wykorzystaniu sprawdzonej i nowoczesnej sztuki lekarskiej z zakresu stomatologii. Wysokiej jakości implanty zębowe prezentują się naturalnie i estetycznie, dzięki czemu znacznie podnoszą pewność siebie Pacjenta.

Dlaczego warto?

Ponieważ implanty zębów zachowują się jak naturalny korzeń zęba i zapobiegają dalszej utracie kości, z medycznego punktu widzenia są jedną z najlepszych, stosowanych współcześnie metod. Do głównych zalet leczenia implantologicznego zalicza się również wysoki komfort użytkowania, podniesienie jakości życia, możliwość rezygnacji z ruchomych protez, brak konieczności szlifowania zdrowych zębów otaczających lukę oraz względy estetyczne.

Materiały służące odbudowie zębów wykorzystywane przez naszych chirurgów stomatologów reprezentują najwyższą jakość wykonania, stanowiąc gwarancję pięknego i zdrowego uśmiechu na długi czas. Każdy implant zęba wszczepiany w Klinice Vilamed zlokalizowanej w mieście Warszawa jest starannie dobierany przez naszych lekarzy i stanowi idealnie dopełnienie uzębienia Pacjenta.

Ceny implantów zębowych

Implanty są uważane za jedną z najdroższych metod uzupełniania braków w uzębieniu. Cena pojedynczego implantu zębowego wraz z koroną może faktycznie przewyższać ceny innych rozwiązań, jednak patrząc długoterminowo leczenie implantologiczne jest bardziej opłacalne. Leczenie implantologiczne nie wymaga ingerencji w zęby sąsiadujące z brakującymi. Wszczepienie implantu zabezpiecza przez zanikiem kości, który może powstać po utracie zęba. Jednocześnie każdy wszczepione implant może w przyszłości stanowić filar dla większych prac protetycznych. Koszty zabiegu szacuje doświadczony chirurg stomatolog biorąc pod uwagę kilka aspektów. Cena całego leczenia zależy głównie od wybranego systemu implantologicznego, stanu kości pacjenta (wiąże się z koniecznością dodatkowych procedur) i rodzaju wybranych koron protetycznych. Specjaliści z Kliniki Vilamed pomogą Ci dobrać implanty odpowiadające Twoim potrzebom zdrowotnym i wymaganiom budżetowym.

Chirurgia stomatologiczna

w Vilamed

Vilamed to zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, w tym chirurgów, którzy od wielu lat stanowią rzetelne wsparcie stomatologiczne dla Pacjentów z miasta Warszawa. Wieloletni staż i doświadczenie naszych lekarzy są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług, a także odpowiedniej opieki. Wszczepianie implantów zębowych oraz inne zabiegi chirurgiczne to zazwyczaj najdłuższe i najmniej przyjemne procedury przeprowadzane w gabinecie stomatologicznym, dlatego oprócz kwalifikacji lekarza niezwykle ważne jest jego odpowiednie podejście do Pacjenta. Przyjazna atmosfera pomaga zniwelować stres przed i w trakcie zabiegu oraz zdecydowanie usprawnia jego przebieg.

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00