Ortodonta Ursynów, Wilanów

Wstydzisz się swoich nierównych zębów? Borykasz się z wadami zgryzu, które nie dość, że zaburzają estetykę uśmiechu, to jeszcze powodują problemy z utrzymaniem higieny jamy ustnej? W Vilamed mamy na to rozwiązanie – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kompleksowego, nowoczesnego leczenia ortodontycznego!

Co to jest

Ortodoncja

Ortodoncja to dział stomatologii, który zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem wad zgryzu, zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Warto mieć świadomość, że są one nie tylko problemem estetycznym. Nierówne, krzywe, zachodzące na siebie zęby mogą utrudniać utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej, a stąd już prosta droga do próchnicy czy paradontozy. Wady zgryzu mogą powodować szybsze ścieranie się niektórych powierzchni zębów, być przyczyną kłopotów ze stawami skroniowo-żuchwowymi, bólów głowy, a nawet dolegliwości górnych odcinków kręgosłupa.

Ortodoncja w Vilamed

Zakres usług

W naszej klinice Vilamed istnieje możliwość przeprowadzenia na miejscu pełnej diagnostyki radiologicznej – RTG, pantomogramu oraz cefalometrii, a więc badań koniecznych do opracowania oraz przedstawienia pacjentowi planu leczenia.

To, jaka konkretnie metoda leczenia zostanie zaproponowana pacjentowi, zależy od wielu czynników: jego wieku, rodzaju wady zgryzu, pozytywnego nastawienia do współpracy z lekarzem, potrzeb zawodowych, a nawet jego możliwości finansowych! I tak w klinice Vilamed pacjenci mogą skorzystać z nowoczesnego leczenia ortodontycznego przy pomocy:

Oczywiście pacjent jest objęty profesjonalną opieką na całym etapie leczenia – przeprowadzamy na miejscu wizyty kontrolne, możemy również zaproponować dopasowane do indywidualnych potrzeb leczenie retencyjne. Jest ono konieczne, by utrwalić efekty terapii oraz zapobiec nawrotom wady zgryzu.

Ortodoncja

Co oferuje?

W klinice Vilamed kładziemy szczególny nacisk na leczenie bezekstrakcyjne, czyli bez niepotrzebnego usuwania zębów, aby efekt leczenia nie skutkował tylko prostymi zębami, ale także ładniejszym profilem całej twarzy. Leczenie ortodontyczne pozwala więc zlikwidować wszelkie kompleksy związane z estetyką uśmiechu.

Co ważne, dopasowaną do swoich potrzeb pomoc w naszej klinice otrzymają również osoby, które np. ze względów zawodowych nie mogą podjąć leczenia ortodontycznego z wykorzystaniem tradycyjnych metalowych aparatów. W naszej ofercie znaleźć można bowiem nowoczesne aparaty kryształowe, szafirowe i bezligaturowe, które są o wiele dyskretniejsze, a działają tak samo skutecznie!

Ortodoncja

w klinice Vilamed

Leczeniem ortodontycznym w naszej placówce zajmuje się lek. stom. Agata Kurek.

Doskonale wiemy, że leczenie ortodontyczne wielu osobom kojarzy się z bólem, lękiem i różnego rodzaju trudnościami. W Vilamed oferujemy jednak dostęp do najnowszych zdobyczy współczesnej stomatologii, w tym nowoczesnych znieczuleń, dzięki którym każdy etap terapii może być bezbolesny oraz bezstresowy! Miła, serdeczna atmosfera oraz przyjazne podejście naszego personelu sprawiają natomiast, że niepokój i lęk szybko mijają!

Nasz gabinet znajduje się na Warszawskim Ursynowie. Zapraszamy również małych pacjentów z okolicznych dzielnic: Wilanowa, Wawra, Mokotowa, Konstancina..
ortodonta konstancin, wawer, moktów, ursynów, wilanów
ortodonta konstancin, wawer, moktów, ursynów, wilanów
ortodonta w wilanowie, mokotowie, konstancinie, ursynowie, wawrze
ortodonta konstancin, wawer, moktów, ursynów, wilanów

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00