Category: Stomatolog

  • Home
  • Kategorie
  • Stomatolog

lek. stom. Weronika Suszyńska

Lekarz dentysta pełen empatii i zaangażowania. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. W pracy ceni profesjonalizm, jakość oraz dobrą atmosferę. Stale poszerza swoją wiedzę o nowoczesne metody i materiały poprzez udział w wielu szkoleniach.
Czytaj całość
стоматологія Варшава

Гончаренко Марія

Лікар стоматолог для наших українських пацієнтів!!! З думкою про наших українських пацієнтів, доєдналася до нашого колективу лікар-стоматолог Гончаренко Марія. Лікар займається стоматологією терапевтичною, лікуванням кореневих каналів, протезуванням складних випадків , з сильним акцентом на естетику. Детально проводить консультації , з поясненням всіх етапів лікування. Розмовляє українською, польською, російською і англійською. Працює з дорослими пацієнтами і з дітьми.
Czytaj całość
leczenie kanałowe pod mikroskopem, stomatologia dziecięca, dentysta wilanów, mokotów, wawer, ursynów, konstancin

lek. stom. Ammar Abou Kassem

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Zajmuje się endodoncją (leczeniem kanałowym), stomatologią zachowawczą, protetyką, a także wykonuje zabiegi chirurgiczne. W gabinecie na co dzień wykorzystuje mikroskop, co pozwala mu uzyskać najlepsze efekty leczenia. Cały czas poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Leczy osoby w każdym wieku, a pacjentów przyjmuje w języku polskim, angielskim i arabskim.
Czytaj całość

lek. stom. Maja Majka

Bardzo ważne jest dla mnie budowanie dobrej relacji z każdym pacjentem. Kursy praktyczne dały mi możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, aby zapewnić moim pacjentom najwyższy poziom leczenia. Zawsze patrzę na pacjenta całościowo oferując leczenie w ramach stomatologii zintegrowanej, nie patrzę tylko na problem który był powodem zgłoszenia.
Czytaj całość
grochowska- stomatolog, leczenie zębów pod narkozą wilanów, mokotów, wawer , konstancin, ursynów

lek. stom. Gabriela Grochowska

Przyjmuje pacjentów w każdym wieku, niesie również pomoc osobom niepełnosprawnym. Duży nacisk stawia na relację z pacjentami, aby mogli czuć się komfortowo podczas wizyty. Interesuje się stomatologią dziecięcą, chirurgią, periodontologią.
Czytaj całość