Mosty zębowe - Warszawa Ursynów, Wilanów

Czym są

Mosty zębowe

Nasza Klinika specjalizuje się w zakładaniu mostów zębowych stanowiących estetyczne uzupełnienie braków uzębienia Pacjenta. Tego rodzaju rozwiązanie protetyczne jest na stałe przytwierdzone w jamie ustnej i pozwala na zastąpienie zarówno pojedynczych braków, jak i wielu ubytków zębowych. Mosty protetyczne składają się z koron oraz części uzupełniających imitujących naturalne zęby.

Dlaczego polecamy mosty protetyczne?

Zakładane przez nas mosty zębowe pozwalają zarówno od odtworzenie kształtu, jak i funkcjonalności zębów. Tego rodzaju wypełnienie protetyczne pozwala wyregulować naturalne obciążenia żucia, co jest szczególnie istotne dla zębów znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie z luką. Warunkiem do wykonania zabiegu jest właściwa kondycja zębów filarowych. Muszą być one wolne od próchnicy, odpowiednio rozmieszczone oraz mocno osadzone w kości, tak aby wytrzymały obciążenia wynikające z obecności dodatkowych zębów umieszczonych na moście protetycznym. Znakiem rozpoznawczym Kliniki Vilamed z dzielnicy Ursynów jest dokładna diagnostyka, która pozwala na rzetelną ocenę stanu uzębienia Pacjenta i szybką identyfikację potencjalnych przeciwwskazań.

Warto wspomnieć, że mosty dentystyczne warto wdrażać możliwie jak najwcześniej, gdyż długotrwały brak zębów może doprowadzić do wielu niepożądanych zmian w jamie ustnej. Przechylające się zęby czy zanik kości – to tylko niektóre z konsekwencji, na które narażeni są Pacjenci posiadający ubytki.

Jak przebiega leczenie?


Proces zakładania mostów zębowych obejmuje kilka etapów. Pierwszy z nich to konsultacja wstępna, na której sprawdzany jest stan zębów filarowych. Jeśli Pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu przystępujemy do szlifowania oraz pobrania wycisków. Do stworzenia ostatecznej wersji mostu niezbędnych jest kilka wizyt dlatego każdorazowo zabezpieczamy zęby Pacjentów mostem tymczasowym.

Kiedy finalna wersja mostu jest już gotowa, przystępujemy do jego przymierzenia i dopasowania koloru. Pacjenci odwiedzający naszą ursynowską Klinikę bardzo wysoką oceniają efekt końcowy działań naszych techników i bez zbędnych uwag decydują się na osadzenie mostu w jamie ustnej.

Załóż most zębowy w Klinice Vilamed


Nasza Klinika to odpowiedź na najbardziej wygórowane oczekiwania Pacjentów zamieszkujących Ursynów. Nasze mosty zębowe gwarantują w pełni satysfakcjonujące rezultaty estetyczne oraz pozwalają na przywrócenie pełnej sprawności czynnościowej zębów. Chcesz dowiedzieć się więcej o rodzajach wykorzystywanych materiałów oraz metodach leczenia w Vilamed? Serdecznie zachęcamy do umówienia się na wizytę. Mosty protetyczne w wykonaniu naszych specjalistów to gwarancja pięknego uśmiechu i dobrego zdrowia!

stomatolog ursynów
stomatologia estetyczna ursynów, mokotów
stomatologia estetyczna konstancin , wawer
stomatologia estetyczna ursynów

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00