Licówki - Warszawa Ursynów, Wilanów

Profesjonalna odbudowa zębów

Licówki stomatologiczne

Odwiedzając Klinikę Vilamed zlokalizowaną w dzielnicy Ursynów przekonasz się, że proces odbudowy zębów może być szybki i skuteczny. Stosowane przez nas licówki stomatologiczne spełniają najwyższe jakościowe standardy pozwalając na przywrócenie pięknego uśmiechu niezależnie od stanu uzębienia Pacjenta.

Decydując się na współpracę z naszymi specjalistami możesz liczyć na indywidualnie dopasowany plan leczenia. Dzięki nowoczesnym metodom diagnostycznym jesteśmy w stanie dokonać szczegółowej analizy stanu uzębienia Pacjenta i zaproponować odpowiedni rodzaj licówek stomatologicznych.

Typy licówek stomatologicznych


W ramach swojej codziennej pracy nasi stomatolodzy zakładają licówki porcelanowe, które funkcjonują na rynku jako licówki ceramiczne. Stosowane przez nas materiały pozwalają na osiągnięcie efektów, które spotykają się z pełną satysfakcją Pacjentów z Ursynowa. Wysoka wytrzymałość mechaniczna, odporność na działanie rozmaitych substancji, naturalny kolor – to wszystko sprawia, że wypełnienia zębów przy wykorzystaniu tego rodzaju licówek stomatologicznych stanowią najczęstszy wybór Pacjentów.

W jakich sytuacjach sprawdzają się licówki porcelanowe?


Wysokiej jakości licówki porcelanowe to uniwersalna metoda odbudowy zębów, która sprawdza się doskonale w wielu rozmaitych przypadkach. Naszą Klinikę odwiedzają m.in. Pacjenci chcący: zlikwidować przebarwienia, położyć kres nieestetycznym wypełnieniom z przeszłości czy też usunąć przerwy między zębami. Wykorzystując licówki stomatologiczne Pacjent może również skorygować kształt i rozmieszczenie zębów oraz leczyć diastemę.

Nadrzędnym celem działań naszych stomatologów jest przywrócenie Pacjentowi zdrowego, pięknego uśmiechu, którego podstawę stanowią proste, estetycznie wyglądające zęby. Stawiamy na bezstresową atmosferę oraz dopasowanie leczenia stomatologicznego do indywidualnych oczekiwań i predyspozycji Pacjentów.

Czy są jakieś przeciwwskazania?


Bardzo rzadko zdarza się, że odwiedzający nas Pacjenci nie spełniają wymagań dotyczących wdrożenia licówek. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania, które musimy wziąć pod uwagę zanim podejmiemy działania mające na celu odbudowę zębów. Oprócz wykluczenia bruksizmu, nasz stomatolog ocenia m.in. higienę jamy ustnej oraz stan dziąseł. W przypadku braku przeciwwskazań przystępujemy do upragnionej odbudowy zębów wykorzystując licówki ceramiczne współgrające znakomicie z resztą uzębienia Pacjenta.

Chcesz dowiedzieć się więcej o metodach odbudowy zębów stosowanych w Klinice Vilamed? Serdecznie zapraszamy do złożenia nam wizyty. Jesteśmy otwarci zarówno na Pacjentów reprezentujących Ursynów, jak i inne dzielnice Warszawy. Do zobaczenia!

stomatolog ursynów
stomatologia estetyczna ursynów, mokotów
stomatologia estetyczna konstancin , wawer
stomatologia estetyczna ursynów

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00