Celem nadrzędnym działania Vila Med jest zdrowie ogólne oraz stomatologiczne Pacjentów. Naszą dewizą są: empatia, profesjonalizm, jakość wykonywanych usług oraz wykwalifikowana kadra lekarska z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym. Cyklicznie szkolimy personel, dzięki czemu zakres świadczonych przez nas usług systematycznie wzrasta. Wszystko po to, by nasi Pacjenci cieszyli się dobrym zdrowiem oraz pięknym uśmiechem. 
 
Vila Med specjalizuje się w stomatologi dzieci niepełnosprawnych jako jedno z nielicznych miejsc w Warszawie. Doskonale wiemy jak ciężko jest uzyskać pomoc w przypadku trudnych pacjentów, ponieważ jeden z właścicieli ma dziecko z głębokim autyzmem. Dlatego też klinika stała się odpowiedzią na potrzeby dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców, którzy borykają się z wieloma problemami zdrowotnymi na codzień.

Kompleksowa diagnostyka i opieka medyczna

W oparciu o zespół lekarzy specjalistów z wysokimi kwalifikacjami oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę i opiekę medyczną.

Dla Pacjentów najważniejszy jest dobry lekarz specjalista, który ma pozytywne opinie, dlatego właśnie takich zatrudniamy. Nasi lekarze oprócz świetnej opinii, są jednocześnie pracownikami wielu renomowanych oddziałów szpitalnych w Warszawie. Wszyscy specjaliści naszych gabinetów mają duże doświadczenie z zakresu własnych dziedzin medycznych. Swoją wiedzę i umiejętności przekazują pacjentom z największą starannością i szacunkiem.

 

Zespół Vila Med

Jesteśmy po to, by służyć Państwu naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Świadczymy usługi w zakresie kilku specjalności, takich jak: kardiologia, kardiologia dziecięca, neurologia, neurologia dziecięca i wiele innych.

Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa potrzeb, dlatego przyjmujemy naszych Pacjentów do późnych godzin popołudniowych oraz w soboty.

Służymy Państwu naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przekonać się, jak powinna wyglądać opieka medyczna.

Na miejscu Pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty badań laboratoryjnych. Gwarantujemy również dostęp do badań ultrasonograficznych w gabinecie USG oraz badań elektrokardiograficznych w pracowni EKG.

Poznaj naszych specjalistów

Dla Pacjentów najważniejszy jest dobry lekarz specjalista, który ma pozytywne opinie, dlatego właśnie takich zatrudniamy.

Inna Polishchuk

Jest zdania, że zdrowe i piękne zęby to wizytówka każdego człowieka. W pracy jest osobą ciepłą, życzliwą, z dużymi pokładami empatii i zrozumienia dla Pacjenta.
Przeczytaj więcej

dr n. med. Robert Kulhawik

Specjalista w dziedzinie ginekologii, położnictwa, seksuologii oraz ginekologii estetycznej. Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem dba o zdrowie i komfort naszych pacjentek, zapewniając kompleksową opiekę medyczną.
Przeczytaj więcej

lek. stom. Valery Ushatkin

Lekarz dentysta zajmujący się wykonywaniem zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii.
Przeczytaj więcej

lek. stom. Joanna Rudnicka

Lekarz dentysta specjalizujący się w leczeniu ortodontycznym aparatami ruchomymi i stałymi
Przeczytaj więcej

lek. stom. Weronika Suszyńska

Lekarz dentysta pełen empatii i zaangażowania. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. W pracy ceni profesjonalizm, jakość oraz dobrą atmosferę. Stale poszerza swoją wiedzę o nowoczesne.
Przeczytaj więcej

lek. stom. Agata Kurek

Lekarz dentysta specjalizujący się w leczeniu ortodontycznym aparatami ruchomymi i stałymi
Przeczytaj więcej

lek. med. Grzegorz Witer

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii.
Przeczytaj więcej

lek. stom. Ammar Abou Kassem

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Zajmuje się endodoncją (leczeniem kanałowym), stomatologią zachowawczą, protetyką, a także wykonuje zabiegi chirurgiczne. W gabinecie na co dzień wykorzystuje mikroskop, co.
Przeczytaj więcej

lek. med. Adam Głuszak

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizujący się w radiologii i diagnostyce obrazowej, w szczególności w USG jako technice najbezpieczniejszej dla pacjenta. Szybki i zdecydowany.
Przeczytaj więcej
endokrynolog dziecięcy wilanów, wawer, mokotów, ursynów, konstancin

dr Anna Malinowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Studia ukończyła w 1997 roku. Bezpośrednio po zakończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę w Klinice Endokrynologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.
Przeczytaj więcej
Dr. Grzegorz sawicki- chirurg, ortopeda wilanów, mokotów, konstancin, wawer, ursynów

lek. med. Grzegorz Sawicki

Ukończona Akademia Medyczna w Warszawie. II stopień specjalizacji ortopeda- traumatolog. Doświadczenie: Klinika Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu, SPSK im. A. Grucy Otwock, CMKP Warszawa. Obecnie zastępca Ordynatora,.
Przeczytaj więcej

dr Tomasz Floriańczyk

Lekarz z 20-letnim doświadczeniem klinicznym, specjalista w zakresie kardiologii dziecięcej i pediatrii. Wieloletni pracownik Kliniki Kardiologii Wieku Dziecięcego i Pediatrii Ogólnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Przeczytaj więcej

Magdalena Chojecka-Koper

Jest zdania, że zdrowe i piękne zęby to wizytówka każdego człowieka. W pracy jest osobą ciepłą, życzliwą, z dużymi pokładami empatii i zrozumienia dla Pacjenta.
Przeczytaj więcej
ursynów

lek. stom. Monika Konieczna-Kowalczyk

Lekarz stomatolog z wieloletnim, ogromnym doświadczeniem zawodowym. Stomatologia to Jej pasja, zadowolenie pacjenta to priorytet w Jej pracy.
Przeczytaj więcej
lek. med. Jan Karol Wolski urolog

lek. med. Jan Karol Wolski

W zakresie jego działalności znajduje się, urologia dziecięca i dorosłych, schorzenia nowotworowe układu moczowo płciowego a także wady wrodzone i zaburzenia funkcjonowania narządów męskich. Wykonuje USG.
Przeczytaj więcej

Indywidualne podejście naszych lekarzy do Pacjentów

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Pacjentów. Wychodząc im naprzeciw, oferujemy profesjonalną obsługę popartą doświadczeniem i bogatą wiedzą dentystów. Zapewniamy indywidualne podejście naszych lekarzy do Pacjentów. Każdy stomatolog VilaMed zagwarantuje Państwu opracowanie indywidualnego planu leczenia. Pacjenci, u których wykonano poważne zabiegi chirurgiczne, mają możliwość kontaktu z lekarzem prowadzącym przez całą dobę. Stosujemy nowoczesne technologie i rozwiązania medyczne z wykorzystaniem sprzętu najnowszej generacji. Diagnostyka wykonywana jest z wykorzystaniem aparatury RTG i obrazowania cyfrowego.