Nowoczesna klinika medyczno-stomatologiczna

powstała z myślą o pacjentach, którzy oprócz fachowej wiedzy i profesjonalizmu lekarza oczekują jego zaangażowania w leczenie, oraz dla tych, którzy chcą mieć pewność, że sprzęt wykorzystany do badania to najnowocześniejsza technologia dostępna na rynku i wreszcie tych, którzy cenią sobie standard usług zgodny z ich oczekiwaniami.

Połączenie przyjaźni i doświadczenia w biznesie

Vila Med powstało na fundamencie przyjaźni. Dwoje właścicieli połączyło swoje doświadczenia biznesowe i postanowiło stworzyć projekt życia – miejsce przyjazne i pomocne ludziom – klinikę, w której panuje domowa atmosfera. 

Celem nadrzędnym działania Vila Med jest zdrowie ogólne oraz stomatologiczne Pacjentów. Naszą dewizą są: empatia, profesjonalizm, jakość wykonywanych usług oraz wykwalifikowana kadra lekarska z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym. Cyklicznie szkolimy personel, dzięki czemu zakres świadczonych przez nas usług systematycznie wzrasta. Wszystko po to, by nasi Pacjenci cieszyli się dobrym zdrowiem oraz pięknym uśmiechem. 
 
Vila Med specjalizuje się w stomatologi dzieci niepełnosprawnych jako jedno z nielicznych miejsc w Warszawie. Doskonale wiemy jak ciężko jest uzyskać pomoc w przypadku trudnych pacjentów, ponieważ jeden z właścicieli ma dziecko z głębokim autyzmem. Dlatego też klinika stała się odpowiedzią na potrzeby dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców, którzy borykają się z wieloma problemami zdrowotnymi na codzień.

Kompleksowa diagnostyka i opieka medyczna

W oparciu o zespół lekarzy specjalistów z wysokimi kwalifikacjami oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę i opiekę medyczną.

Dla Pacjentów najważniejszy jest dobry lekarz specjalista, który ma pozytywne opinie, dlatego właśnie takich zatrudniamy. Nasi lekarze oprócz świetnej opinii, są jednocześnie pracownikami wielu renomowanych oddziałów szpitalnych w Warszawie. Wszyscy specjaliści naszych gabinetów mają duże doświadczenie z zakresu własnych dziedzin medycznych. Swoją wiedzę i umiejętności przekazują pacjentom z największą starannością i szacunkiem.

Kinga Zagórska

Właściciel kliniki

Jesteśmy po to, by służyć Państwu naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Świadczymy usługi w zakresie kilku specjalności, takich jak: kardiologia, kardiologia dziecięca, neurologia, neurologia dziecięca i wiele innych.

Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa potrzeb, dlatego przyjmujemy naszych Pacjentów do późnych godzin popołudniowych oraz w soboty.

Służymy Państwu naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przekonać się, jak powinna wyglądać opieka medyczna.

Na miejscu Pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty badań laboratoryjnych. Gwarantujemy również dostęp do badań ultrasonograficznych w gabinecie USG oraz badań elektrokardiograficznych w pracowni EKG.

Poznaj naszych specjalistów

Dla Pacjentów najważniejszy jest dobry lekarz specjalista, który ma pozytywne opinie, dlatego właśnie takich zatrudniamy.

Katarzyna Czady-Jurszewicz

Doktor Katarzyna Czady-Jurszewicz jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych i endokrynologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego.
Przeczytaj więcej

Anna Malinowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Studia ukończyła w 1997 roku. Bezpośrednio po zakończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę w Klinice Endokrynologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.
Przeczytaj więcej

Marzena Kulig

Od ponad 10 lat związana z medycyna estetyczną – po ukończeniu kursów doskonalących, warsztatów, szeregu szkoleń dotyczących poznawania i zastosowania różnorodnych technik stosowanych w medycynie przeciwstarzeniowej,.
Przeczytaj więcej

Grzegorz Sawicki

Ukończona Akademia Medyczna w Warszawie. II stopień specjalizacji ortopeda- traumatolog. Doświadczenie: Klinika Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu, SPSK im. A. Grucy Otwock, CMKP Warszawa. Obecnie zastępca Ordynatora,.
Przeczytaj więcej

Aleksandra Szubert

Lekarz medycyny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Zakładzie Radiologii I w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie.
Przeczytaj więcej

Małgorzata Maciorowska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z kardiologii odbywała w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym i Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, z którym jest związana do chwili.
Przeczytaj więcej

Elżbieta Zygańska

dr Elżbieta Zygańska – doświadczony lekarz z 35-letnim doświadczenie. Jest pracownikiem Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Dziecięcego w Warszawie przy ul. Niekłańskiej. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną rozwija.
Przeczytaj więcej

Jacek Naumiuk

Wykonuje badania USG tkanek miękkich: ślinianki, tarczyca, węzły chłonne, tkanki podskórne, piersi i sutki, jama brzuszna -całość, opłucna, otrzewna, układ moczowo-płciowy – nerki, pęcherz moczowy, gruczoł.
Przeczytaj więcej

Tomasz Floriańczyk

Lekarz z 20-letnim doświadczeniem klinicznym, specjalista w zakresie kardiologii dziecięcej i pediatrii. Wieloletni pracownik Kliniki Kardiologii Wieku Dziecięcego i Pediatrii Ogólnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Przeczytaj więcej

Katarzyna Misiewicz

Koordynator stomatologii poradni osób niepełnosprawnych i trudnych.
Przeczytaj więcej

Magdalena Chojecka-Koper

Jest zdania, że zdrowe i piękne zęby to wizytówka każdego człowieka. W pracy jest osobą ciepłą, życzliwą, z dużymi pokładami empatii i zrozumienia dla Pacjenta.
Przeczytaj więcej

Maja Wiśniewska

Bardzo ważne jest dla mnie budowanie dobrej relacji z każdym pacjentem. Kursy praktyczne dały mi możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, aby zapewnić moim pacjentom najwyższy poziom.
Przeczytaj więcej

Gabriela Grochowska

Dr Gabriela przyjmuje pacjentów w każdym wieku, niesie również pomoc osobom niepełnosprawnym. Duży nacisk stawia na relację z pacjentami, aby mogli czuć się komfortowo podczas wizyty..
Przeczytaj więcej

Witold Szindler

Absolwent Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2008 do 2016 roku asystent i lekarz rezydent w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i.
Przeczytaj więcej

Emilia Majewska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i endodoncji pod mikroskopem.
Przeczytaj więcej

Monika Konieczna-Kowalczyk

Lekarz stomatolog z wieloletnim, ogromnym doświadczeniem zawodowym. Stomatologia to Jej pasja, zadowolenie pacjenta to priorytet w Jej pracy.
Przeczytaj więcej

Karolina Stelmaszek

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi. Stale podnosi swoje kwalifikacje odbywając liczne staże oraz uczestnicząc w szkoleniach i kursach psychiatrycznych poszerzając wiedzę.
Przeczytaj więcej

Sonia Sherzai

Ma doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów życiowych, zmagającymi się z obniżonym nastrojem, problemami w relacjach, samotnością, depresją, OCD, nerwicą, PTSD, zaburzeniami lękowymi,.
Przeczytaj więcej

Anna Kopyść

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją wiedzą i doświadczeniem pomaga dzieciom i młodzieży w wieku powyżej 10 lat oraz dorosłym. Prowadzi grupy wsparcia dla młodzieży w.
Przeczytaj więcej

Joanna Heidtman

Specjalizuje się w doradztwie dla osób dorosłych w okresach zmian i trudności, wsparciu w rozwiązywaniu problemów relacyjnych oraz związanych z radzeniem sobie w sytuacjach trudnych i.
Przeczytaj więcej

Sebastian Popiel

Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Przeczytaj więcej

Jan Karol Wolski

W zakresie jego działalności znajduje się, urologia dziecięca i dorosłych, schorzenia nowotworowe układu moczowo płciowego a także wady wrodzone i zaburzenia funkcjonowania narządów męskich. Wykonuje USG.
Przeczytaj więcej

Indywidualne podejście naszych lekarzy do Pacjentów

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Pacjentów. Wychodząc im naprzeciw, oferujemy profesjonalną obsługę popartą doświadczeniem i bogatą wiedzą dentystów. Zapewniamy indywidualne podejście naszych lekarzy do Pacjentów. Każdy stomatolog VilaMed zagwarantuje Państwu opracowanie indywidualnego planu leczenia. Pacjenci, u których wykonano poważne zabiegi chirurgiczne, mają możliwość kontaktu z lekarzem prowadzącym przez całą dobę. Stosujemy nowoczesne technologie i rozwiązania medyczne z wykorzystaniem sprzętu najnowszej generacji. Diagnostyka wykonywana jest z wykorzystaniem aparatury RTG i obrazowania cyfrowego.