Nowoczesna klinika medyczno-stomatologiczna

powstała z myślą o pacjentach, którzy oprócz fachowej wiedzy i profesjonalizmu lekarza oczekują jego zaangażowania w leczenie, oraz dla tych, którzy chcą mieć pewność, że sprzęt wykorzystany do badania to najnowocześniejsza technologia dostępna na rynku i wreszcie tych, którzy cenią sobie standard usług zgodny z ich oczekiwaniami.

Połączenie przyjaźni i doświadczenia w biznesie

Vila Med powstało na fundamencie przyjaźni. Dwoje właścicieli połączyło swoje doświadczenia biznesowe i postanowiło stworzyć projekt życia – miejsce przyjazne i pomocne ludziom – klinikę, w której panuje domowa atmosfera. 

Celem nadrzędnym działania Vila Med jest zdrowie ogólne oraz stomatologiczne Pacjentów. Naszą dewizą są: empatia, profesjonalizm, jakość wykonywanych usług oraz wykwalifikowana kadra lekarska z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym. Cyklicznie szkolimy personel, dzięki czemu zakres świadczonych przez nas usług systematycznie wzrasta. Wszystko po to, by nasi Pacjenci cieszyli się dobrym zdrowiem oraz pięknym uśmiechem. 
 
Vila Med specjalizuje się w stomatologi dzieci niepełnosprawnych jako jedno z nielicznych miejsc w Warszawie. Doskonale wiemy jak ciężko jest uzyskać pomoc w przypadku trudnych pacjentów, ponieważ jeden z właścicieli ma dziecko z głębokim autyzmem. Dlatego też klinika stała się odpowiedzią na potrzeby dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców, którzy borykają się z wieloma problemami zdrowotnymi na codzień.

Kompleksowa diagnostyka i opieka medyczna

W oparciu o zespół lekarzy specjalistów z wysokimi kwalifikacjami oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę i opiekę medyczną.

Dla Pacjentów najważniejszy jest dobry lekarz specjalista, który ma pozytywne opinie, dlatego właśnie takich zatrudniamy. Nasi lekarze oprócz świetnej opinii, są jednocześnie pracownikami wielu renomowanych oddziałów szpitalnych w Warszawie. Wszyscy specjaliści naszych gabinetów mają duże doświadczenie z zakresu własnych dziedzin medycznych. Swoją wiedzę i umiejętności przekazują pacjentom z największą starannością i szacunkiem.

Kinga Zagórska

Właściciel kliniki

Jesteśmy po to, by służyć Państwu naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Świadczymy usługi w zakresie kilku specjalności, takich jak: kardiologia, kardiologia dziecięca, neurologia, neurologia dziecięca i wiele innych.

Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa potrzeb, dlatego przyjmujemy naszych Pacjentów do późnych godzin popołudniowych oraz w soboty.

Służymy Państwu naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przekonać się, jak powinna wyglądać opieka medyczna.

Na miejscu Pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty badań laboratoryjnych. Gwarantujemy również dostęp do badań ultrasonograficznych w gabinecie USG oraz badań elektrokardiograficznych w pracowni EKG.

Poznaj naszych specjalistów

Dla Pacjentów najważniejszy jest dobry lekarz specjalista, który ma pozytywne opinie, dlatego właśnie takich zatrudniamy.

Marzena Kulig

Od ponad 10 lat związana z medycyna estetyczną – po ukończeniu kursów doskonalących, warsztatów, szeregu szkoleń dotyczących poznawania i zastosowania różnorodnych technik stosowanych w medycynie przeciwstarzeniowej,.
Przeczytaj więcej

Grzegorz Sawicki

Ukończona Akademia Medyczna w Warszawie. Obecnie zastępca Ordynatora, Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, SPZOZ Szpital Czerniakowski Warszawa.
Przeczytaj więcej

Paweł Stelmaszek

Pasjonat chorób wewnętrznych oraz medycyny ratunkowej, posiada duże doświadczenie kliniczne. Lekarz dyżurny wielu mazowieckich i łódzkich Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych oraz Oddziałów Chorób Wewnętrznych.
Przeczytaj więcej

Indywidualne podejście naszych lekarzy do Pacjentów

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Pacjentów. Wychodząc im naprzeciw, oferujemy profesjonalną obsługę popartą doświadczeniem i bogatą wiedzą dentystów. Zapewniamy indywidualne podejście naszych lekarzy do Pacjentów. Każdy stomatolog VilaMed zagwarantuje Państwu opracowanie indywidualnego planu leczenia. Pacjenci, u których wykonano poważne zabiegi chirurgiczne, mają możliwość kontaktu z lekarzem prowadzącym przez całą dobę. Stosujemy nowoczesne technologie i rozwiązania medyczne z wykorzystaniem sprzętu najnowszej generacji. Diagnostyka wykonywana jest z wykorzystaniem aparatury RTG i obrazowania cyfrowego.