Nowoczesna klinika medyczno-stomatologiczna

powstała z myślą o pacjentach, którzy oprócz fachowej wiedzy i profesjonalizmu lekarza oczekują jego zaangażowania w leczenie, oraz dla tych, którzy chcą mieć pewność, że sprzęt wykorzystany do badania to najnowocześniejsza technologia dostępna na rynku i wreszcie tych, którzy cenią sobie standard usług zgodny z ich oczekiwaniami.

Celem nadrzędnym działania Vila Med jest zdrowie ogólne oraz stomatologiczne Pacjentów. Naszą dewizą są: empatia, profesjonalizm, jakość wykonywanych usług oraz wykwalifikowana kadra lekarska z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym. Cyklicznie szkolimy personel, dzięki czemu zakres świadczonych przez nas usług systematycznie wzrasta. Wszystko po to, by nasi Pacjenci cieszyli się dobrym zdrowiem oraz pięknym uśmiechem. 
 
Vila Med specjalizuje się w stomatologi dzieci niepełnosprawnych jako jedno z nielicznych miejsc w Warszawie. Doskonale wiemy jak ciężko jest uzyskać pomoc w przypadku trudnych pacjentów, ponieważ jeden z właścicieli ma dziecko z głębokim autyzmem. Dlatego też klinika stała się odpowiedzią na potrzeby dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców, którzy borykają się z wieloma problemami zdrowotnymi na codzień.

Kompleksowa diagnostyka i opieka medyczna

W oparciu o zespół lekarzy specjalistów z wysokimi kwalifikacjami oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę i opiekę medyczną.

Dla Pacjentów najważniejszy jest dobry lekarz specjalista, który ma pozytywne opinie, dlatego właśnie takich zatrudniamy. Nasi lekarze oprócz świetnej opinii, są jednocześnie pracownikami wielu renomowanych oddziałów szpitalnych w Warszawie. Wszyscy specjaliści naszych gabinetów mają duże doświadczenie z zakresu własnych dziedzin medycznych. Swoją wiedzę i umiejętności przekazują pacjentom z największą starannością i szacunkiem.

Kinga Zagórska

Właściciel kliniki

Jesteśmy po to, by służyć Państwu naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Świadczymy usługi w zakresie kilku specjalności, takich jak: kardiologia, kardiologia dziecięca, neurologia, neurologia dziecięca i wiele innych.

Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa potrzeb, dlatego przyjmujemy naszych Pacjentów do późnych godzin popołudniowych oraz w soboty.

Służymy Państwu naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przekonać się, jak powinna wyglądać opieka medyczna.

Na miejscu Pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty badań laboratoryjnych. Gwarantujemy również dostęp do badań ultrasonograficznych w gabinecie USG oraz badań elektrokardiograficznych w pracowni EKG.

Poznaj naszych specjalistów

Dla Pacjentów najważniejszy jest dobry lekarz specjalista, który ma pozytywne opinie, dlatego właśnie takich zatrudniamy.

lek. stom. Weronika Suszyńska

Lekarz dentysta pełen empatii i zaangażowania. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. W pracy ceni profesjonalizm, jakość oraz dobrą atmosferę. Stale poszerza swoją wiedzę o nowoczesne.
Przeczytaj więcej
ginekolog ursynów, mokotów, wilanów, wawer, konstancin - Marta Wróblewska- Tokarska

lek. med. Marta Wróblewska-Tokarska

Jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Zajmuje się również ginekologią estetyczną która jest coraz bardziej popularna wśród kobiet.
Przeczytaj więcej
стоматологія Варшава

Гончаренко Марія

Лікар стоматолог для наших українських пацієнтів!!! З думкою про наших українських пацієнтів, доєдналася до нашого колективу лікар-стоматолог Гончаренко Марія. Лікар займається стоматологією терапевтичною, лікуванням кореневих каналів,.
Przeczytaj więcej
agnieszka kryczka - dermatolog, wenerolog ' dermatolog dziecięcy, wenerolog dziecięcy wilanów, ursynów, mokotów, wawer, konstancin

lek. med. Agnieszka Kryczka

Jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1996 roku. Następnie rozpoczęła pracę w Szpitalu Dermatologicznym Św. Łazarza w Warszawie, gdzie zdobyła specjalizację.
Przeczytaj więcej
małgorzata michalczuk alergolog dziecięcy wilanów, ursynów, wawer, konstancin, mokotów

lek. med. Małgorzata Żółtowska

Specjalista pediatra, alergolog. Z wieloletnim doświadczeniem w zakresie lecznictwa szpitalnego w Klinice Chorób Dziecięcych i Noworodkowych z Centrum Alergologii MSWiA w Warszawie.
Przeczytaj więcej

lek. stom. Agata Kurek

Lekarz dentysta specjalizujący się w leczeniu ortodontycznym aparatami ruchomymi i stałymi
Przeczytaj więcej
Grzegorz Witer, znieczulenie ogólne, leczenie zębów pod narkozą

lek. med. Grzegorz Witer

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii.
Przeczytaj więcej
leczenie kanałowe pod mikroskopem, stomatologia dziecięca, dentysta wilanów, mokotów, wawer, ursynów, konstancin

lek. stom. Ammar Abou Kassem

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Zajmuje się endodoncją (leczeniem kanałowym), stomatologią zachowawczą, protetyką, a także wykonuje zabiegi chirurgiczne. W gabinecie na co dzień wykorzystuje mikroskop, co.
Przeczytaj więcej
Weronika Jończyk stomatolog dziecięcy wilanów, mokotów, ursynów, wawer, konstancin

lek. stom. Weronika Jończyk

Lekarz stomatolog dziecięcy. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. Doświadczenie zdobywała pracując zarówno w kraju jak i.
Przeczytaj więcej

mgr Patrycja Maziejuk

Terapie które prowadzi zrodziły się z dwóch pasji: pierwszej – do logopedii – bo to właśnie dzięki językowi możemy porządkować otaczający Nas świat, drugiej – do.
Przeczytaj więcej
doktor adam głuszak - usg mokotów, wilanów, ursynów, wawer, konstancin

lek. med. Adam Głuszak

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizujący się w radiologii i diagnostyce obrazowej, w szczególności w USG jako technice najbezpieczniejszej dla pacjenta. Szybki i zdecydowany.
Przeczytaj więcej
bartosz bąbik- ortopeda, usg narządu ruchu mokotów, ursynów, konstancin, wawer

lek. med. Bartosz Bąbik

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a obecnie lekarz rezydent ortopedii i traumatologii narządu ruchu w SPSK im. Grucy w Otwocku. Członek Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, Polskiego Towarzystwa Ortopedii.
Przeczytaj więcej
aleksandra szubert- radiolog, usg piersi- wilanów, mokotów, ursynów, konstancin, wawer

lek. med. Aleksandra Szubert

Lekarz radiolog, ukończyła studia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Zakładzie Radiologii I w Narodowym Instytucie Onkologii im..
Przeczytaj więcej
dr Rybaczek - chirurg, ortopeda wilanów, ursynów, mokotów, wawer, konstancin

lek. med. Mateusz Rybaczek

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, na ostatnim roku specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, lekarz kliniczny w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Prof. Adama Grucy w.
Przeczytaj więcej
endokrynolog dziecięcy wilanów, wawer, mokotów, ursynów, konstancin

dr Anna Malinowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Studia ukończyła w 1997 roku. Bezpośrednio po zakończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę w Klinice Endokrynologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.
Przeczytaj więcej

lek. med. Marzena Kulig

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego. Po studiach związana ze Śląskim Centrum chorób Serca w Zabrzu, gdzie pracowała w Klinice Kardiologii prowadzonej przez prof. Stanisława Pasyka..
Przeczytaj więcej
Dr. Grzegorz sawicki- chirurg, ortopeda wilanów, mokotów, konstancin, wawer, ursynów

lek. med. Grzegorz Sawicki

Ukończona Akademia Medyczna w Warszawie. II stopień specjalizacji ortopeda- traumatolog. Doświadczenie: Klinika Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu, SPSK im. A. Grucy Otwock, CMKP Warszawa. Obecnie zastępca Ordynatora,.
Przeczytaj więcej

lek. med. Elżbieta Zygańska

dr Elżbieta Zygańska – doświadczony lekarz z 35-letnim doświadczenie. Jest pracownikiem Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Dziecięcego w Warszawie przy ul. Niekłańskiej. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną rozwija.
Przeczytaj więcej
tomasz floriańczyk kardiolog dziecięcy ursynów

dr Tomasz Floriańczyk

Lekarz z 20-letnim doświadczeniem klinicznym, specjalista w zakresie kardiologii dziecięcej i pediatrii. Wieloletni pracownik Kliniki Kardiologii Wieku Dziecięcego i Pediatrii Ogólnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Przeczytaj więcej

Katarzyna Misiewicz

Koordynator stomatologii poradni osób niepełnosprawnych i trudnych.
Przeczytaj więcej

Magdalena Chojecka-Koper

Jest zdania, że zdrowe i piękne zęby to wizytówka każdego człowieka. W pracy jest osobą ciepłą, życzliwą, z dużymi pokładami empatii i zrozumienia dla Pacjenta.
Przeczytaj więcej

lek. stom. Maja Majka

Bardzo ważne jest dla mnie budowanie dobrej relacji z każdym pacjentem. Kursy praktyczne dały mi możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, aby zapewnić moim pacjentom najwyższy poziom.
Przeczytaj więcej
grochowska- stomatolog, leczenie zębów pod narkozą wilanów, mokotów, wawer , konstancin, ursynów

lek. stom. Gabriela Grochowska

Przyjmuje pacjentów w każdym wieku, niesie również pomoc osobom niepełnosprawnym. Duży nacisk stawia na relację z pacjentami, aby mogli czuć się komfortowo podczas wizyty. Interesuje się.
Przeczytaj więcej
Monika Konieczna Kowalczyk - dentysta wilanów, mokotów, wawer, konstancin, ursynów

lek. stom. Monika Konieczna-Kowalczyk

Lekarz stomatolog z wieloletnim, ogromnym doświadczeniem zawodowym. Stomatologia to Jej pasja, zadowolenie pacjenta to priorytet w Jej pracy.
Przeczytaj więcej
lek. med. Jan Karol Wolski urolog

lek. med. Jan Karol Wolski

W zakresie jego działalności znajduje się, urologia dziecięca i dorosłych, schorzenia nowotworowe układu moczowo płciowego a także wady wrodzone i zaburzenia funkcjonowania narządów męskich. Wykonuje USG.
Przeczytaj więcej

Indywidualne podejście naszych lekarzy do Pacjentów

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Pacjentów. Wychodząc im naprzeciw, oferujemy profesjonalną obsługę popartą doświadczeniem i bogatą wiedzą dentystów. Zapewniamy indywidualne podejście naszych lekarzy do Pacjentów. Każdy stomatolog VilaMed zagwarantuje Państwu opracowanie indywidualnego planu leczenia. Pacjenci, u których wykonano poważne zabiegi chirurgiczne, mają możliwość kontaktu z lekarzem prowadzącym przez całą dobę. Stosujemy nowoczesne technologie i rozwiązania medyczne z wykorzystaniem sprzętu najnowszej generacji. Diagnostyka wykonywana jest z wykorzystaniem aparatury RTG i obrazowania cyfrowego.