Uzależnienia

Leczenie uzależnień polega na udzieleniu specjalistycznej pomocy w celu ograniczeniu uzależnienia, a w konsekwencji do osiągnięcia pełnej abstynencji. Oczywiście to od decyzji pacjenta zależy do jakiego celu dążymy – czy ograniczenia, czy abstynencji. Rolą specjalisty jest wspieranie pacjenta w tym założeniu przy użyciu sprawdzonych, skutecznych metod dostosowanych do jego przypadku.

Na czym polega

Terapia uzależnień

Podczas terapii uzależnień wytwarza się szczególna relacja oparta dyskrecji, zaufaniu i zaangażowaniu obu stron. Specjalista zawsze stara się dokładnie wysłuchać, a przede wszystkim zrozumieć pacjenta. Dzięki temu sesja terapeutyczna, poza uwolnieniem się od nałogu, pozwala także na zdobycie większej wiedzy o sobie.

Terapię można z powodzeniem stosować w leczeniu:

Terapia pomaga pacjentowi zrozumieć jego słabości i uwolnić się od nałogu, ale to także nauka:

Pacjent nie musi obawiać się terapii. Choć może odczuwać stres i niepokój związany z pierwszą sesją, to te uczucia szybko miną, a w ich miejsce pojawi się ulga, spokój i zrozumienie. Najlepsi Specjaliści z kliniki Vilamed w Warszawie zapewniają pełną dyskrecję, wspaniałą atmosferę oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Warto skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia!

Poznaj specjalistów z tej dziedziny

Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00