Urolog dr Jan Karol Wolski - Warszawa Ursynów, Wilanów

Urologia to specjalistyczna dziedzina medycyny, która zajmuje się schorzeniami całego układu moczowego. Zdajemy sobie sprawę, iż często wizyty u urologa mogą wiązać się ze stresem, dlatego też, w klinice Vilamed dokładamy wszelkich starań, aby wizyta przebiegała profesjonalnie i w miłej atmosferze, eliminując ewentualne niedogodności.

Jan Karol Wolski - ZnanyLekarz.pl
Co to jest

Urologia

Urologia to dziedzina, która pomaga znaleźć szereg odpowiedzi na pytania związane z chorobą pęcherza, nerek, a także jąder czy prostaty. Urolog pomoże nam skutecznie zdiagnozować i wyleczyć wiele wad pęcherza, a także innych chorób układu moczowego. Leczy zarówno nabyte jak i wrodzone wady prącia, a także problemy z nietrzymaniem moczu. Lekarz urolog to specjalista o bardzo szerokim spektrum kompetencji. Uciekając od stereotypów, warto podkreślić, że do jego gabinetu z problemami i schorzeniami przychodzą zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Urolog w Vilamed

Zakres usług

W ramach świadczeń z zakresu urologii w naszej klinice Vilamed leczymy:
Co warto wiedzieć

Wizyta u urologa

Obecnie wizyta u urologa wciąż dla wielu wiąże się ze stresem. Dlatego też w naszej klinice Vilamed dbamy o doskonałe samopoczucie naszych pacjentów. Wykwalifikowany i doświadczony personel zadba o odpowiednią strefę komfortu, a dzięki profesjonalnemu podejściu świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie. W razie potrzeby nasi lekarze wykonują na miejscu USG układu moczowego.

Przed wizytą u urologa warto pamiętać o kilku kwestiach. Z racji tego, iż wstępna część wizyty wiążę się z wywiadem, dlatego też pacjent powinien posiadać ewentualne wyniki swoich wcześniejszych badań (krew, mocz czy prześwietlenia jamy brzusznej) aby lekarz mógł uzyskać jak najszerszy obraz choroby. Ważnym jest też orientacyjny czas pojawienia się dolegliwości czy szczegółowy ich opis.

Urologia

w Vilamed

Regularna opieka urologa i szybka diagnostyka to często kluczowe elementy w skutecznym leczeniu. Jeśli odczuwasz dyskomfort związany z układem moczowym lub płciowym nie zwlekaj! Zgłoś się do naszego lekarza by uzyskać trafną diagnozę. Przeprowadzimy leczenie, w którym pokierujemy Cię krok po kroku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu profilaktyki jak i leczenia.

W naszej Klinice schorzeniami układu moczowego zajmuje się lekarz z długoletnim doświadczeniem klinicznym. W tej dziedzinie konsultuje lek. med. Jan Karol Wolski.

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00