Urolog dziecięcy dr Jan Karol Wolski - Warszawa Ursynów, Wilanów

Wizyty u urologa dla dzieci mogą być dość stresujące, dlatego w klinice Vilamed dbamy o to, aby dzieci czuły się u nas dobrze, a rodzice mogli uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania oraz profesjonalną poradę lekarską.

Jan Karol Wolski - ZnanyLekarz.pl
Urologia dziecięca

Na co zwracać uwagę

Urologia dziecięca dba o zdrowie dzieci w każdym wieku. Do naszej klinki zgłaszają się zarówno rodzice małych dzieci jak i tych bliżej dorosłości. Urolog dziecięcy w Wilamed Warszawa Wilanów koryguje zarówno wady wrodzone jak i nabyte. Jak w przypadku każdej dziedziny tak samo i w urologii dziecięcej ważna jest szybka i trafna diagnoza. Do urologa warto zgłosić się, gdy dziecko odczuwa ból w podbrzuszu lub w okolicach nerek. Istotna będzie też wizyta podczas infekcji moczowo płciowych a także jeśli pojawi się krew w moczu dziecka. Dzięki szybkiej reakcji rodziców i odpowiednio zastosowanemu leczeniu możemy uchronić dziecko przed poważnymi komplikacjami czy nawrotami choroby.

Urologia dziecięca

Zakres usług

W ramach świadczeń z zakresu urologii w naszej klinice Vilamed Warszawa Wilanów
Wizyta u urologa

Kiedy warto zbadać dziecko?

Obawiasz się o zdrowie swojego dziecka? Chcesz skonsultować swoje obawy? Zapraszamy do naszej kliniki Vilamed. Odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania, a także udzielimy fachowej porady. Kiedy powinniśmy zabrać dziecko do urologa?
Urologia dziecięca

w Vilamed Warszawa Wialnów

Wdrożone leczenie farmakologiczne nie przynosi rezultatów, a może niepokoją Cię przeciągające się i często nawracające infekcje u twojego dziecka? W tych i innych przypadkach zapraszamy do odwiedzania gabinetów naszego urologa. Wyspecjalizowany zespół lekarzy doskonale zna potrzeby małych pacjentów, od wielu lat starając się sprostać ich oczekiwaniom i ich rodziców. Jeśli jest coś co Cię niepokoi, nie zwlekaj zgłoś się do Nas i zadbaj o zdrowie swoich dzieci!

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00