Terapia TUS

Terapia TUS, czyli Trening Umiejętności Społecznych, to grupowe zajęcia skierowane do najmłodszych. Terapia ma na celu poprawę funkcjonowania dziecka w społeczeństwie poprzez zmianę zachowań nieakceptowanych na pożądane i akceptowane.

Co to jest

Trening Umiejętności Społecznych

Zajęcia TUS czyli Trening Umiejętności Społecznych to grupowa terapia adresowana do dzieci, które wykazują nieprawidłowości i problemy w zakresie funkcjonowania społecznego.

Zajęcia TUS w Vilamed prowadzone są przez najlepszych, doświadczonych specjalistów, którzy z największą starannością monitorują i obserwują postępy wykazywane przez każdego małego pacjenta. Zajęcia realizujemy w oparciu o sprawdzone oraz skuteczne metody i techniki, które skupiają się na rozwoju emocjonalnym, rozwoju empatii oraz poprawie umiejętności kontaktów interpersonalnych.

Terapia Treningu Umiejętności Społecznych w Vilamed skierowana jest przede wszystkim do dzieci:

Podczas zajęć TUS psychologowie i terapeuci Vilamed podejmują pracę skierowaną na wypracowanie umiejętności:

Dopracowana z największą starannością terapia TUS służy dzieciom w poprawie funkcjonowania w społeczeństwie, wspieraniu dojrzałości emocjonalnej i rozwoju psychicznego. Psycholodzy i terapeuci Vilamed dokładają wszelki starań, aby podczas terapii dzieci czuły się komfortowo i bezpiecznie. Zaufało nam już wielu rodziców – mamy nadzieję, że zaufasz i Ty. Dobro i prawidłowy rozwój naszych najmłodszych pacjentów to nasz największy priorytet.

Poznaj specjalistów z tej dziedziny

Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00