Seksuolog Ursynów Warszawa

Zadzwoń do nas!

 

Pilnie potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas!!!

Nasz doświadczony specjalista jest do Twojej dyspozycji.

Robert Kulhawik - ZnanyLekarz.pl

Rozwiązywanie problemów sfery seksualnej – Vilamed

Nie ulega wątpliwości, że seksualność stanowi niezmiernie istotny aspekt funkcjonowania człowieka. Dotyczy ona nie tylko sfery fizycznej, ale także psychicznej, dlatego musi być analizowana w sposób kompleksowy. Klinika Vilamed wykorzystuje rozmaite metody leczenia, które oferuje współczesna seksuologia, zapewniając wsparcie w zakresie różnorodnych przypadłości i problemów.

Niezależnie od tego czy borykasz się z konkretnym zaburzeniem czy nie czujesz się dobrze we własnym ciele, dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc. Dr n. med. Robert Kulhawik reprezentujący Klinikę Vilamed podchodzi do każdego Pacjenta z empatią, gwarantując dyskrecję i zrozumienie. Indywidualnie dopasowane leczenie realizowane w naszej Klinice ma na celu zwiększenie dobrostanu psychicznego Pacjenta oraz podniesienie jakości jego życia intymnego.

Seksuologia – jak działa Vilamed?

Mając na uwadze różnorodne potrzeby Pacjentów, Seksuologia w Vilamed obejmuje zarówno terapie przeznaczone dla par, jak i terapie indywidualne. Pierwsza wizyta polega na przeprowadzeniu przez naszego lekarza dokładnego wywiadu mającego na celu identyfikację problemów Pacjenta oraz zaproponowanie stosownej ścieżki leczenia. Metody terapii są dostosowywane do indywidualnych potrzeb Pacjentów, tak aby uzyskać możliwie jak najlepsze rezultaty leczenia.
Zdajemy sobie sprawę, że rozmowa o problemach intymnych może okazać się nieco kłopotliwa dla Pacjentów, dlatego zapewniamy pełne wsparcie, wyrozumiałość oraz dyskrecję. Empatyczne podejście naszych lekarzy sprawia, że terapie są realizowane w atmosferze bezpieczeństwa i życzliwości. Zaproponowany przez naszego specjalistę proces terapeutyczny uwzględnia wnioski wynikające z przeprowadzonej analizy oraz indywidualne potrzeby Pacjenta.

Jak możemy Ci pomóc? Seksuolog Ursynów

Z uwagi na to, że seksuologia jest złożoną specjalizacją medyczną i obejmuje wiele zagadnień związanych ze sferą intymną, nasi specjaliści pozostają otwarci na każdego Pacjenta, niezależnie od problemów z jakimi się boryka. Korzystając z usług Kliniki Vilamed seksuolog Ursynów możesz liczyć na trafną diganozę oraz skuteczną terapią zaburzeń seksualnych. Wspieramy osoby borykające się m.in. z trudnościami w osiąganiu orgazmu, uzależnieniem od seksu lub pornografii, bolesnym współżyciem bądź niemożnością odbycia stosunku płciowego wynikającą m.in. z występowania pochwicy.
Często zgłaszają się do nas również Pacjenci z zaburzeniami wytrysku, erekcji, popędu seksualnego oraz libido. Dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać życie seksualne naszych Pacjentów poprzez unormowanie ich sfery intymnej. Lekarze reprezentujący Klinikę Vilamed zdają sobie sprawę jak istotna jest akceptacja swojej orientacji seksualnej oraz określenie tożsamości płciowej, dlatego zapewniają rzetelną i wszechstronną opiekę każdej osobie, która odczuwa dyskomfort związany ze swoją seksualnością. Gwarantujemy także wsparcie pooperacyjne oraz pomoc w radzeniu sobie z problemami seksualnymi związanymi z ciążą i połogiem. Poszukując profesjonalnego wsparcia podpartego adekwatną wiedzą i nowoczesnym sprzętem, z pewnością warto zgłosić się na wizytę do Kliniki Vilamed.
seksuolog ursynów
seksuolog warszawa

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00