Pakiety diagnostyczne - Warszawa Wilanów

Możemy śmiało powiedzieć, że profilaktyka zdrowotna to inwestycja w przyszłość!
Vilamed wie jak cieszyć się zdrowiem bez zmartwień!
Zapraszamy do skorzystania z naszych pakietów diagnostycznych!

Badania bez wychodzenia z domu

Wygodnie i profesjonalnie!

Zdajemy sobie sprawę, że przy natłoku obowiązków i codziennych spraw, trudno o wizytę w punkcie pobrań, dlatego oferujemy Państwu usługę: „domowe pobranie krwi”. Dzięki temu mają Państwo możliwość wykonania badań diagnostycznych bez konieczności wychodzenia z domu! Ze względów zdrowotnych albo z uwagi na konieczność pobrania materiału od dzieci czy osób starszych jest to często wygodniejsze albo jedyne rozwiązanie!

Jeśli chcesz wykonać badania diagnostyczne bez wychodzenia z domu – Zadzwoń i zamów!

A my:
Dojazd do pacjenta ma

szczególne znaczenie w przypadku

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy punktu pobrań

Poniedziałek – Piątek : 8.00 – 11:00

Dostępne pakiet badań

Pakiet

Maxi

Pakiet MAXI to zestaw badań pozwalających na uzyskanie kompleksowego, całościowego obrazu stanu zdrowia organizmu, a także wskazujących, który konkretnie narząd lub układ został zaatakowany przez chorobę. W skład pakietu wchodzi:

Badania z pakietu MAXI pozwalają na kompleksową, pogłębioną analizę stanu organizmu pacjenta. Zapraszamy!

Cena

335zł

Pakiet

Maxi rozszerzony

Pakiet MAXI to zestaw badań pozwalających na uzyskanie kompleksowego, całościowego obrazu stanu zdrowia organizmu, a także wskazujących, który konkretnie narząd lub układ został zaatakowany przez chorobę. W skład pakietu wchodzi:

Badania z pakietu MAXI pozwalają na kompleksową, pogłębioną analizę stanu organizmu pacjenta. Zapraszamy!

Cena

370zł

Pakiet

Przyszła mama

Badania w pakiecie PRZYSZŁA MAMA podzielić można na dwie grupy. W pierwszej znajdują się badania służące ocenie ogólnego stanu zdrowia kobiety, w drugiej – badania szczególne istotne dla kobiet planujących ciążę. W skład pakietu wchodzi:

Zapraszamy do skorzystania z pakietu PRZYSZŁA MAMA wszystkie panie, które w najbliższym czasie planują zajście w ciążę!

Cena

808zł

Pakiet

Zdrowa tarczyca

Pakiet ZDROWA TARCZYCA to zestaw badań krwi, dzięki którym można ocenić, czy tarczyca pracuje prawidłowo. Jeśli wykryte zostaną nieprawidłowości, badania z pakietu pozwalają ocenić charakter zmian, a w trakcie leczenia umożliwiają sprawdzenie, czy zastosowana terapia jest skuteczna. W skład pakietu ZDROWA TARCZYCA wchodzi:

Pakiet ZDROWA TARCZYCA dedykowany jest wszystkim osobom, które zauważają u siebie jakiekolwiek niepokojące objawy związane z funkcjonowaniem tarczycy. Zapraszamy!

Cena

110zł

Pakiet

Zdrowa tarczyca - pakiet rozszerzony

Pakiet ZDROWA TARCZYCA ROZSZERZONY to zestaw badań, który pozwala na diagnostykę chorób tarczycy, ich precyzyjne rozróżnienie, a także wskazanie ich przyczyn. W skład pakietu wchodzi:

Pakiet ZDROWA TARCZYCA dedykowany jest wszystkim osobom, które zauważają u siebie jakiekolwiek niepokojące objawy związane z funkcjonowaniem tarczycy. Zapraszamy!

Cena

266zł

Pakiet

Smukła sylwetka

Pakiet SMUKŁA SYLWETKA to zestaw badań krwi, których wyniki pozwalają na określenie przyczyn otyłości, zdiagnozowanie zespołu metabolicznego oraz ocenę ryzyka jego ewentualnych powikłań. W skład pakietu SMUKŁA SYLWETKA wchodzi:

Otyłość to groźna choroba, która zwiększa ryzyko wystąpienia miażdżycy, chorób serca i nerek, cukrzycy czy udarów mózgu. Dlatego koniecznie trzeba ją leczyć – pomoże w tym pakiet SZCZUPŁA SYLWETKA!

Cena

194zł

Pakiet

Zdrowie intymne

Pakiet ZDROWIE INTYMNE to zestaw badań pozwalających na rozpoznane najczęściej występujących w naszym społeczeństwie chorób przenoszonych drogą płciową. Wykonuje się je w próbce krwi pobranej od pacjenta. W skład pakietu ZDROWIE INTYMNE wchodzi:

Narządy intymne są tak samo ważną częścią naszego organizmu, jak każda inna – ich choroby trzeba szybko diagnozować oraz leczyć! Zapraszamy do skorzystania z kompleksowego pakietu ZDROWIE INTYMNE!

Cena

400zł

Pakiet

Alergia wziewna

Pakiet ALERGIA WZIEWNA to zestaw badań krwi, które wskazują na istnienie alergii wziewnej (oddechowej) i pozwalają na ustalenie, które konkretnie substancje (alergeny) odpowiadają za reakcję uczuleniową. W skład pakietu wchodzi:

Z alergią wziewną można żyć, łagodzić jej objawy lub unikać miejsc, w których spotkać można alergizujące rośliny. Trzeba jednak wiedzieć, które konkretnie substancje wywołują uczulenie. Zachęcamy więc do skorzystania z badań zawartych w pakiecie ALERGIA WZIEWNA!

Cena

220zł

Pakiet

Bądź Fit

Pakiet BĄDŹ FIT to zestaw badań przygotowany dla osób, które chcą w świadomy sposób zatroszczyć się o swoje zdrowie, smukłą sylwetkę i dobrą kondycję. Powinny je wykonać osoby m.in. planujące rozpocząć stosowanie zindywidualizowanej diety lub uprawianie określonej dyscypliny sportu. W skład pakietu wchodzi:

Zachęcamy do skorzystania z pakietu BĄDŹ FIT – ta starannie wyselekcjonowana grupa badań pozwala kompleksowo skontrolować stan zdrowia i podjąć odpowiednie działania dietetyczne lub związane z aktywnością fizyczną!

Cena

740zł

Pakiet

Bądź Fit rozszerzony

Pakiet BĄDŹ FIT ROZSZERZONY to zestaw badań przygotowany dla osób, które chcą w świadomy sposób zatroszczyć się o swoje zdrowie, smukłą sylwetkę i dobrą kondycję. Powinny je wykonać osoby m.in. planujące rozpocząć stosowanie zindywidualizowanej diety lub uprawianie określonej dyscypliny sportu. W skład pakietu wchodzi:
Cena

---zł

Pakiet

Zdrowy męższczyzna

Pakiet ZDROWY MĘŻCZYZNA to zestaw starannie wyselekcjonowanych badań krwi, które pozwalają na kompleksową ocenę stanu zdrowia oraz funkcjonowania narządów wewnętrznych u każdego mężczyzny. W skład pakietu wchodzi:
Cena

325zł

Pakiet

Zdrowa kobieta

Pakiet ZDROWA KOBIETA to zestaw ściśle określonych badań krwi, które umożliwiają dokładną ocenę stanu zdrowia oraz funkcjonowania narządów wewnętrznych u każdej kobiety. W skład pakietu wchodzi:

Pakiet ZDROWA KOBIETA jest nieoceniony w kompleksowej ocenie stanu zdrowia pań, również w okresie menopauzy. Pozwala na wczesne wykrycie chorób serca, miażdżycy, cukrzycy, zaburzeń pracy tarczycy czy osteoporozy. Zachęcamy wszystkie panie do zadbania o swoje zdrowie!

Cena

580zł

Pakiet

Zdrowe dziecko

Pakiet ZDROWE DZIECKO to zestaw starannie wyselekcjonowanych badań, pozwalających na kompleksową ocenę stanu zdrowia dziecka. W skład pakietu wchodzi:

Wszystkie badania z pakietu wykonywane są z jednej próbki krwi. Dla zminimalizowania stresu oraz przykrych dolegliwości, nasz personel dokłada wszelkich starań, by próbka została pobrana już podczas pierwszego wkłucia. Zapraszamy do skorzystania z pakietu ZDROWE DZIECKO!

Cena

335zł

Pakiet

Bezpieczna operacja

Pakiet BEZPIECZNA OPERACJA to zestaw badań krwi, które pozwalają na kompleksowe skontrolowanie stanu zdrowia osób mających w najbliższym czasie poddać się zabiegowi chirurgicznemu. W skład pakietu wchodzi:

Wyniki badań z pakietu BEZPIECZNA OPERACJA pozwalają wykryć zaburzenia mogące stanowić przeciwwskazanie dla wykonania operacji lub utrudniające proces gojenia i rekonwalescencji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Cena

230zł

Pakiet

Zdrowa wątroba

Pakiet ZDROWA WĄTROBA to zestaw badań krwi, określających parametry i wskaźniki kluczowe dla pracy wątroby, które powinny być wykonywane regularnie w ramach badań kontrolnych. W skład pakietu wchodzi:

Pakiet ZDROWA WĄTROBA powinien być również stosowany w diagnostyce zawałów, chorób przewodu pokarmowego oraz dróg żółciowych. Zachęcamy do tego, by regularnie sprawdzać stan zdrowia swojej wątroby!

Cena

124zł

Pakiet

Zdrowe nerki

Pakiet ZDROWE NERKI to zestaw starannie wyselekcjonowanych badań, które pozwalają na kompleksową ocenę pracy nerek oraz wykrycie ich ewentualnych schorzeń już na wczesnych etapie. W skład pakietu ZDROWE NERKI wchodzi:

Pakiet ZDROWE NERKI powinien być wykonywany cyklicznie jako badania kontrolne. Ewentualne nieprawidłowości powinny być poddane dalszej diagnostyce laboratoryjnej i klinicznej. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Cena

68zł

Pakiet

Zdrowe kości

Pakiet ZDROWE KOŚCI to zestaw specjalistycznych badań krwi, które pozwalają na wczesną diagnostykę chorób reumatycznych oraz odróżnienie ich od dny moczanowej, będącej chorobą metaboliczną. W skład zestawu wchodzi:

Pakiet ZDROWE KOŚCI umożliwia weryfikację nawet bardzo wczesnych objawów chorób reumatologicznych, wykazanie ich charakteru oraz na kontrolowanie efektów leczenia. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Cena

169zł

Pakiet

Zdrowe serce

Pakiet ZDROWE SERCE to zestaw starannie wyselekcjonowanych badań, które pozwalają na kompleksową ocenę pracy serca oraz wykrycie jego ewentualnych schorzeń już na wczesnych etapie. W skład pakietu ZDROWE SERCE wchodzi:

Pakiet ZDROWE SERCE zalecany jest profilaktycznie, a także osobom z rozpoznaną cukrzycą, nadciśnieniem, nadwagą czy chorobami sercowo-naczyniowymi w rodzinie. Zapraszamy do kompleksowego zadbania o swoje zdrowie!

Cena

258zł

Cena usługi dojazdu dla mieszkańców Warszawy to 100 zł brutto**

Odbierz wyniki przez Internet za pośrednictwem strony internetowej: https://wyniki.diag.pl/ lub osobiście w naszej klinice.

* Nie dotyczy wszystkich badań
** Do podanych cen należy doliczyć koszty badań