Możemy śmiało powiedzieć, że profilaktyka zdrowotna to inwestycja w przyszłość!
Vilamed wie jak cieszyć się zdrowiem bez zmartwień!
Zapraszamy do skorzystania z naszych pakietów diagnostycznych!

Testy genetyczne - Warszawa Wilanów, Ursynów

Badania bez wychodzenia z domu

Wygodnie i profesjonalnie!

Zdajemy sobie sprawę, że przy natłoku obowiązków i codziennych spraw, trudno o wizytę w punkcie pobrań, dlatego oferujemy Państwu usługę: „domowe pobranie krwi”. Dzięki temu mają Państwo możliwość wykonania badań diagnostycznych bez konieczności wychodzenia z domu! Ze względów zdrowotnych albo z uwagi na konieczność pobrania materiału od dzieci czy osób starszych jest to często wygodniejsze albo jedyne rozwiązanie!

Jeśli chcesz wykonać badania diagnostyczne bez wychodzenia z domu – Zadzwoń i zamów!

A my:
Dojazd do pacjenta ma

szczególne znaczenie w przypadku

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy punktu pobrań

Poniedziałek – Piątek : 8.00 – 11:00

Dostępne pakiet badań

Pakiet

Profilaktyczny podstawowy

Zestaw badań pozwalający na uzyskanie całościowego obrazu stanu zdrowia organizmu, a także wskazujący, który konkretnie narząd lub układ został zaatakowany przez chorobę. W skład pakietu wchodzi:

Badania z pakietu pozwalają na kompleksową, pogłębioną analizę stanu organizmu pacjenta. Zapraszamy!

Cena

120zł

Pakiet

Profilaktyczny kompleksowy

Zestaw badań pozwalający na uzyskanie kompleksowego, całościowego obrazu stanu zdrowia organizmu, a także wskazujący, który konkretnie narząd lub układ został zaatakowany przez chorobę. W skład pakietu wchodzi:
Cena

440zł

Pakiet

Przyszła mama

Badania w pakiecie PRZYSZŁA MAMA podzielić można na dwie grupy. W pierwszej znajdują się badania służące ocenie ogólnego stanu zdrowia kobiety, w drugiej – badania szczególne istotne dla kobiet planujących ciążę. W skład pakietu wchodzi:

Zapraszamy do skorzystania z pakietu PRZYSZŁA MAMA wszystkie panie, które w najbliższym czasie planują zajście w ciążę!

Cena

510zł

Pakiet

Zdrowa tarczyca

Pakiet ZDROWA TARCZYCA to zestaw badań krwi, dzięki którym można ocenić, czy tarczyca pracuje prawidłowo. Jeśli wykryte zostaną nieprawidłowości, badania z pakietu pozwalają ocenić charakter zmian, a w trakcie leczenia umożliwiają sprawdzenie, czy zastosowana terapia jest skuteczna. W skład pakietu ZDROWA TARCZYCA wchodzi:

Pakiet ZDROWA TARCZYCA dedykowany jest wszystkim osobom, które zauważają u siebie jakiekolwiek niepokojące objawy związane z funkcjonowaniem tarczycy. Zapraszamy!

Cena

110zł

Pakiet

Zdrowa tarczyca rozszerzony

Pakiet ZDROWA TARCZYCA ROZSZERZONY to zestaw badań, który pozwala na diagnostykę chorób tarczycy, ich precyzyjne rozróżnienie, a także wskazanie ich przyczyn. W skład pakietu wchodzi:

Pakiet ZDROWA TARCZYCA dedykowany jest wszystkim osobom, które zauważają u siebie jakiekolwiek niepokojące objawy związane z funkcjonowaniem tarczycy. Zapraszamy!

Cena

215zł

Pakiet

Zdrowie intymne

Pakiet ZDROWIE INTYMNE to zestaw badań pozwalających na rozpoznane najczęściej występujących w naszym społeczeństwie chorób przenoszonych drogą płciową. Wykonuje się je w próbce krwi pobranej od pacjenta. W skład pakietu ZDROWIE INTYMNE wchodzi:

Narządy intymne są tak samo ważną częścią naszego organizmu, jak każda inna – ich choroby trzeba szybko diagnozować oraz leczyć! Zapraszamy do skorzystania z kompleksowego pakietu ZDROWIE INTYMNE!

Cena

490zł

Pakiet

Alergia

Pakiet ALERGIA to zestaw badań krwi, które wskazują na istnienie alergii wziewnej lub pokarmowej i pozwalają na ustalenie, które konkretnie substancje (alergeny) odpowiadają za reakcję uczuleniową. W skład pakietu wchodzi:

Z alergią wziewną i pokarmową można żyć, łagodzić jej objawy lub unikać miejsc i produktów, w których spotkać można alergeny. Trzeba jednak wiedzieć, które konkretnie substancje wywołują uczulenie. Zachęcamy więc do skorzystania z badań zawartych w pakiecie ALERGIA!

Cena

260zł

Pakiet

Zdrowe serce

Pakiet ZDROWE SERCE to zestaw starannie wyselekcjonowanych badań, które pozwalają na kompleksową ocenę pracy serca oraz wykrycie jego ewentualnych schorzeń już na wczesnych etapie. W skład pakietu ZDROWE SERCE wchodzi:

Pakiet ZDROWE SERCE zalecany jest profilaktycznie, a także osobom z rozpoznaną cukrzycą, nadciśnieniem, nadwagą czy chorobami sercowo-naczyniowymi w rodzinie. Zapraszamy do kompleksowego zadbania o swoje zdrowie!

Cena

310zł

Pakiet

Profilaktyczny rozszerzony

Zestaw badań pozwalających na uzyskanie kompleksowego, całościowego obrazu stanu zdrowia organizmu, a także wskazujących, który konkretnie narząd lub układ został zaatakowany przez chorobę. W skład pakietu wchodzi:

Badania z pakietu pozwalają na kompleksową, pogłębioną analizę stanu organizmu pacjenta. Zapraszamy!

Cena

250zł

Pakiet

Zdrowy mężczyzna

Pakiet ZDROWY MĘŻCZYZNA to zestaw starannie wyselekcjonowanych badań krwi, które pozwalają na kompleksową ocenę stanu zdrowia oraz funkcjonowania narządów wewnętrznych u każdego mężczyzny. W skład pakietu wchodzi:
Cena

310zł

Pakiet

Kobieta ciężarna

Zestaw ściśle określonych badań krwi, które umożliwiają dokładną ocenę stanu zdrowia oraz funkcjonowania narządów wewnętrznych u każdej kobiety ciężarnej. W skład pakietu wchodzą:

Pakiet jest nieoceniony w kompleksowej ocenie stanu zdrowia pań, również w okresie menopauzy. Pozwala na wczesne wykrycie chorób serca, miażdżycy, cukrzycy, zaburzeń pracy tarczycy czy osteoporozy. Zachęcamy wszystkie panie do zadbania o swoje zdrowie!

Cena

580zł

Pakiet

Zdrowe dziecko

Pakiet ZDROWE DZIECKO to zestaw starannie wyselekcjonowanych badań, pozwalających na kompleksową ocenę stanu zdrowia dziecka. W skład pakietu wchodzi:

Wszystkie badania z pakietu wykonywane są w trakcie jednego pobrania krwi. Dla zminimalizowania stresu oraz przykrych dolegliwości, nasz personel dokłada wszelkich starań, by próbka została pobrana już podczas pierwszego wkłucia. Zapraszamy do skorzystania z pakietu ZDROWE DZIECKO!

Cena

260zł

Pakiet

Bezpieczna operacja

Pakiet BEZPIECZNA OPERACJA to zestaw badań krwi, które pozwalają na kompleksowe skontrolowanie stanu zdrowia osób mających w najbliższym czasie poddać się zabiegowi chirurgicznemu. W skład pakietu wchodzi:

Wyniki badań z pakietu BEZPIECZNA OPERACJA pozwalają wykryć zaburzenia mogące stanowić przeciwwskazanie dla wykonania operacji lub utrudniające proces gojenia i rekonwalescencji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Cena

270zł

Pakiet

Borelioza przesiewowy

Zestaw badań krwi, umożliwiających wykrycie zakażenia Boreliozą - chorobą przenoszą przez kleszcze. W skład pakietu BORELIOZA PRZESIEWOWY wchodzą:

Pakiet BORELIOZA PRZESIEWOWY dedykowany jest wszystkim osobom, które zauważają u siebie niepokojące objawy, mogły zostać ugryzione prze kleszcza, a także tych, które dużo czasu spędzają w lasach, na łąkach lub nad wodą.

Cena

110zł

Pakiet

Zdrowa wątroba

Pakiet ZDROWA WĄTROBA to zestaw badań krwi, określających parametry i wskaźniki kluczowe dla pracy wątroby, które powinny być wykonywane regularnie w ramach badań kontrolnych. W skład pakietu wchodzi:

Pakiet ZDROWA WĄTROBA powinien być również stosowany w diagnostyce zawałów, chorób przewodu pokarmowego oraz dróg żółciowych. Zachęcamy do tego, by regularnie sprawdzać stan zdrowia swojej wątroby!

Cena

190zł

Pakiet

Zdrowe nerki

Pakiet ZDROWE NERKI to zestaw starannie wyselekcjonowanych badań, które pozwalają na kompleksową ocenę pracy nerek oraz wykrycie ich ewentualnych schorzeń już na wczesnych etapie. W skład pakietu ZDROWE NERKI wchodzi:

Pakiet ZDROWE NERKI powinien być wykonywany cyklicznie jako badania kontrolne. Ewentualne nieprawidłowości powinny być poddane dalszej diagnostyce laboratoryjnej i klinicznej. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Cena

110zł

Cena usługi dojazdu dla mieszkańców Warszawy to 100 zł brutto**

Odbierz wyniki przez Internet za pośrednictwem strony internetowej: https://wyniki.diag.pl/ lub osobiście w naszej klinice.

* Nie dotyczy wszystkich badań
** Do podanych cen należy doliczyć koszty badań