Ginekologia i położnictwo Warszawa Ursynów, Wilanów

Ginekolog Ursynów

Zadzwoń do nas!

 

Pilnie potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas!!!

Nasz doświadczony specjalista jest do Twojej dyspozycji.

Robert Kulhawik - ZnanyLekarz.pl

Kompleksowa opieka dla kobiet – oddział Ginekologii i położnictwa Vilamed

Każda kobieta odwiedzająca Klinikę Vilamed może liczyć na kompleksowe wsparcie medyczne zarówno w zakresie ginekologii, jak i położnictwa. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem, który pozwala na przeprowadzanie dokładnej diagnostyki, a następnie zagwarantowanie odpowiedniej ścieżki leczenia. Ginekolog Ursynów: wiele zabiegów jesteśmy w stanie wykonać małoinwazyjnymi metodami, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko dolegliwości bólowych oraz skracamy czas niezbędny do rekonwalescencji.

Dr n. med. Robert Kulhawik - ginekolog Ursynów

O zdrowie i komfort naszych Pacjentek dba Dr n. med. Robert Kulhawik - doświadczony specjalista legitymujący się najbardziej aktualną wiedzą z zakresu ginekologii, położnictwa i seksuologii. Niezależnie od tego z jakimi objawami się borykasz, z pewnością będziemy w stanie rozpoznać źródło problemu oraz zaproponować skuteczne leczenie. Ginekolog Ursynów Vilamed obejmuje szereg badań USG, które są w pełni bezpieczne i bezbolesne dla naszych Pacjentek. Umożliwiają one precyzyjną ocenę narządów oraz diagnostykę najczęściej występujących schorzeń. Nasz lekarz przeprowadza także skuteczne zabiegi m.in. z zakresu wypadania narządów płciowych oraz leczenia nadżerki macicy, a także rekomenduje optymalne rozwiązania antykoncepcyjne.

Zdajemy sobie sprawę, że problemy intymne takie jak nietrzymanie moczu, niepłodność czy inne dysfunkcje seksualne mogą stanowić nie tylko problem kliniczny, ale także problem psychiczny, dlatego każdą Pacjentkę otaczamy troskliwą opieką. Nasz lekarz dokładnie wsłucha się w Twoje potrzeby, odpowie na Twoje pytania oraz zaproponuje adekwatny plan leczenia. Oddział ginekologiczny Vilamed jest otwarty na Pacjentki borykające się z rozmaitymi dolegliwościami natury intymnej. Wspieramy kobiety borykające się z m.in. z zaburzeniami miesiączkowania, endometriozą, problemami z libido czy też bolesnym współżyciem.

Poprawa funkcji i wyglądu narządów płciowych – Ginekologia estetyczna Ursynów Vilamed

Z doświadczenia wiemy, że poczucie dyskomfortu wynikające z wyglądu bądź schorzeń narządów płciowych towarzyszy wielu kobietom. W związku z tym, zdecydowaliśmy się wdrożyć do naszej oferty zabiegi ginekologii estetycznej pozwalające na bezinwazyjną korektę narządów rozrodczych. Niezależnie od tego czy mówimy o wadach wrodzonych, zmianach wynikających z porodu i ciąży czy też profilaktyce przeciwstarzeniowej, nasz lekarz zapewni Ci odpowiednie wsparcie. Ginekologia estetyczna obejmuje zabiegi rewitalizacji i zwężania pochwy, plastykę warg sromowych oraz powiększanie punktu G, a także laserowe usuwanie zmian skórnych. Usługi z tej kategorii dedykujemy kobietom, które chcą poprawić atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych, zwiększyć poczucie własnej wartości i zadbać o komfort psychiczny oraz poprawić doznania podczas stosunku.

Zadbaj o prawidłowy przebieg ciąży – Położnictwo Vilamed

Bez dwóch zdań, narodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety. Chcąc dobrze przygotować się do porodu, z pewnością warto zadbać o właściwą opiekę położniczą. Klinika Vilamed gwarantuje wsparcie obejmujące zarówno okres przygotowania do ciąży, poród, jak i okres połogu. Wiemy, jak ważne jest pełne zrozumienie trudów ciąży, dlatego każda Pacjenta może liczyć na indywidualną opiekę. Nasze działania uwzględniają szczególną troskliwość o samopoczucie przyszłej mamy oraz prawidłowy rozwój dziecka. Dzięki nam uzyskasz spokój, intymność i bezpieczeństwo, dzięki którym doświadczanie cudu narodzin będzie dla Ciebie miłym i niezapomnianym przeżyciem.

Położnictwo świadczone przez Klinikę Vilamed wiąże się ze stałym monitorowaniem stanu ciąży, co daje pewność jej prawidłowego przebiegu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek patologii jesteśmy w stanie natychmiast zareagować oraz wdrożyć stosowną terapię. Jeśli zależy Ci na kompleksowej opiece i komforcie, nasza Klinika jest dla Ciebie!

Ginekolog Ursynów - najbardziej polecany specjalista

Przed wizytą u ginekologa warto zapoznać się z opiniami innych pacjentek, aby mieć pewność, że wybieramy specjalistę, który spełni nasze oczekiwania i potrzeby. Opinie innych pacjentek mogą pomóc w budowaniu zaufania do lekarza, ponieważ dowiadując się o ich pozytywnych doświadczeniach, możemy czuć się pewniej i spokojniej przed wizytą. Czytając recenzje, możemy dowiedzieć się, jak ginekolog podchodzi do pacjentek – czy jest cierpliwy, dokładny, empatyczny i czy potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości. Opinie mogą również dostarczyć informacji na temat atmosfery w gabinecie oraz ogólnego komfortu wizyty, co jest niezwykle ważne, szczególnie podczas intymnych badań. Inne pacjentki często dzielą się informacjami na temat konkretnych problemów zdrowotnych, z którymi udały się do ginekologa, co pozwala lepiej zrozumieć zakres jego specjalizacji i doświadczenia.

Dr Robert Kulhawik to polecany ginekolog na Ursynowie, który cieszy się uznaniem wśród swoich pacjentek. Jego profesjonalne podejście, empatia oraz nowoczesne metody leczenia sprawiają, że jest często wybieranym specjalistą w dziedzinie ginekologii. Przed umówieniem się na wizytę, warto zapoznać się z opiniami o nim, aby mieć pewność, że dokonujemy najlepszego wyboru dla naszego zdrowia.

5/5
ginekolog ursynów, ginekolog warszawa
ginekologia estetyczna ursynów, , Warszawa

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00