Endokrynolog dziecięcy - Warszawa Wilanów

W naszej klinice Vilamed w Warszawie na Wilanowie specjalistka z zakresu endokrynologii udziela kompleksowych świadczeń w zakresie profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia chorób jajników, tarczycy czy nadnerczy, zaburzeń gospodarki hormonalnej oraz innych schorzeń endokrynologicznych. Zapraszamy!

Poznaj endokrynologów dziecięcych Vilamed

Nasz zespół doświadczonych specjalistów endokrynologów jest do Twojej dyspozycji.

kto to jest

Endokrynolog dziecięcy

Układ hormonalny jest odpowiedzialny za dużą część procesów zachodzących w naszym organizmie. Szczególnie istotny jest w przypadku najmłodszych, gdyż odpowiada za ich prawidłowy wzrost. Hormony sterują działaniem organów, zdarza się jednak, że robią to w sposób wadliwy. Powodem takich zaburzeń bywają guzki, choroby trzustki, przysadki mózgowej czy zaburzenia działania tarczycy. Diagnostyką oraz leczeniem tych chorób u dzieci zajmuje się lekarz endokrynolog dziecięcy.

Należy zgłośić dziecko na konsultację endokrynologiczną,

gdy występują u niego objawy takie jak:

Specjalistka z zakresu endokrynologii w Vilamed na Wilanowie zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem takich chorób, jak nadczynność i niedoczynność tarczycy, nadczynność i niedoczynność przysadki mózgowej, akromegalia, choroba Cushinga, hiperprolaktynemia, ginekomastia, guzy nadnercza czy choroby trzustki. Dodatkowo, porady endokrynologa bywają konieczne w przypadku kobiet w okresie menopauzy, mężczyzn w okresie andropauzy oraz u młodzieży ze zdiagnozowanymi nieprawidłowościami w procesie dojrzewania.

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00