Endokrynolog dziecięcy - Warszawa Wilanów, Ursynów

W naszej klinice Vilamed w Warszawie na Ursynowie specjalistka z zakresu endokrynologii udziela kompleksowych świadczeń w zakresie profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia chorób jajników, tarczycy czy nadnerczy, zaburzeń gospodarki hormonalnej oraz innych schorzeń endokrynologicznych. Zapraszamy!

Poznaj endokrynologa dziecięcego Vilamed

Anna Malinowska - ZnanyLekarz.pl
kto to jest

Endokrynolog dziecięcy

Układ hormonalny jest odpowiedzialny za dużą część procesów zachodzących w naszym organizmie. Szczególnie istotny jest w przypadku najmłodszych, gdyż odpowiada za ich prawidłowy wzrost. Hormony sterują działaniem organów, zdarza się jednak, że robią to w sposób wadliwy. Powodem takich zaburzeń bywają guzki, choroby trzustki, przysadki mózgowej czy zaburzenia działania tarczycy. Diagnostyką oraz leczeniem tych chorób u dzieci zajmuje się lekarz endokrynolog dziecięcy.

Należy zgłośić dziecko na konsultację endokrynologiczną,

gdy występują u niego objawy takie jak:

Specjalistka z zakresu endokrynologii w Vilamed na Wilanowie zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem takich chorób, jak nadczynność i niedoczynność tarczycy, nadczynność i niedoczynność przysadki mózgowej, akromegalia, choroba Cushinga, hiperprolaktynemia, ginekomastia, guzy nadnercza czy choroby trzustki. Dodatkowo, porady endokrynologa bywają konieczne w przypadku kobiet w okresie menopauzy, mężczyzn w okresie andropauzy oraz u młodzieży ze zdiagnozowanymi nieprawidłowościami w procesie dojrzewania.

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00