Alma

Leczenie zaburzeń erekcji falą uderzeniową

Alma to innowacyjne urządzenie marki Alma Lasers, które wykorzystuje technologię fali uderzeniowej o niskiej intensywności (LI-ESWT) w celu stymulacji lepszego przepływu krwi i przywrócenia naturalnej sprawności seksualnej w szczególności u mężczyzn oraz kobiet.

Alma zapewnia naturalne, długotrwałe rozwiązanie przyczyn wielu postaci zaburzeń erekcji, nie tylko likwidację jej objawów. Rezultaty potwierdzone zostały badaniami klinicznymi, a sam zabieg jest szybki i całkowicie nieinwazyjny.

Kwalifikacją do zabiegu oraz sam zabieg przeprowadza:
 
androlog kliniczny, urolog lek.med.Jan Karol Wolski
 
ginekolog, seksuolog dr n.med.Robert Kulhawik

Jak definiujemy zaburzenia erekcji?

W klinice Vilamed problemem braku erekcji zajmuje się doświadczony androlog kliniczny i urolog lek. med. Jan Karol Wolski.

O zaburzeniach erekcji mówimy wtedy, gdy występują problemy z osiągnięciem bądź utrzymaniem wzwodu, co skutkuje brakiem zdolności do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Jeśli dolegliwości trwają dłużej niż 3 miesiące, warto zastanowić się jak leczyć brak erekcji, tak aby satysfakcja z życia intymnego uległa poprawie. 

Osoby cierpiące na zaburzenia erekcji często postrzegają ten problem jako wstydliwy. Niemniej jednak jest to schorzenie, na które cierpią miliony mężczyzn na całym świecie, niezależnie od rasy czy statusu socjoekonomicznego. Dysfunkcja erekcyjna ma swój numer w katalogu chorób Światowej Organizacji Zdrowia, WHO. Leczenie zaburzeń erekcji nie jest zarezerwowane wyłącznie dla osób w podeszłym wieku, ale także osób młodych.

Powszechność problemu wynika ze zróżnicowanych przyczyn, które mogą odpowiadać za zaburzenia erekcji. Leczenie powinno więc być dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. W większości przypadków lekarz proponuje optymalne rozwiązanie, biorąc pod uwagę źródło dysfunkcji. Jednak czy zaburzenia erekcji można wyleczyć całkowicie? Efekty zależą nie tylko od doboru właściwej metody, ale także od jakości przeprowadzonej diagnostyki. Współczesna medycyna oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym leczenie braku erekcji może dawać satysfakcjonujące rezultaty.

Jakie są przyczyny braku erekcji?

Czynnikami mającymi duży wpływ na skalę zaburzeń erekcji są m.in. wiek, choroby naczyniowe, aspekty hormonalne, neurogenne oraz psychiczne. Częstość występowania zaburzeń erekcji w grupie wiekowej pomiędzy 40 a 79 rokiem życia wynosi ponad 50%., wielu z mężczyzn rozważa leczenie braku erekcji u profesjonalisty. Skorzystanie z dobrodziejstw współczesnej medycyny może okazać się kluczowe jeśli chcemy zneutralizować zaburzenie erekcji. Leczenie zostanie dopasowane do naszych potrzeb i kondycji naszego zdrowia, co może przynieść zadowalające efekty. Zanim jednak skonsultujemy nasz problem, warto abyśmy dokładnie przyjrzeli się naszym codziennym nawykom. Jak leczyć zaburzenia erekcji we własnym zakresie? Pierwszym krokiem może okazać się zmiana stylu życia. Stosowanie używek, unikanie aktywności fizycznej czy też zła dieta mogą potęgować zaburzenia erekcji.

Jak leczyć brak erekcji?

Aby leczenie braku erekcji było skuteczne musi zostać dopasowane do specyficznych wymagań zdrowotnych Pacjenta. Nie każda metoda terapii będzie tak samo skuteczna dla poszczególnych grup mężczyzn, dlatego niezmiernie istotne jest przeprowadzenie rzetelnej diagnostyki. Lekarz może zalecić leczenie zaburzeń erekcji wykorzystując rozwiązania farmakologiczne, zabiegowe lub psychoterapeutyczne. Odwiedzając Klinikę Vilamed uzyskasz wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu podpowiedzą Ci jak leczyć zaburzenia erekcji w najbardziej przystępny sposób.

Obecnie, najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem jest leczenie zaburzeń erekcji falą uderzeniową. Sprawdza się ono szczególnie wtedy, kiedy główną przyczyną schorzeń są kwestie naczyniowe. W Klinice Vilamed wykorzystujemy nowoczesne urządzenie Alma emitujące niskoenergetyczne fale, które skutecznie redukują zaburzenia erekcji. Leczenie przy pomocy technologii Li-ESWT stymuluje tworzenie się nowych naczyń krwionośnych wspomagając zdolności seksualne mężczyzn. 

Istotą nieinwazyjnego leczenia zaburzeń erekcji falą uderzeniową jest działanie fal o specyficznych właściwościach. Urządzenie Alma oddziałuje na ciała jamiste prącia, czego efektem jest zwiększenie angiogenezy (powstanie nowych naczyń krwionośnych). Poprawa ukrwienia sprawdza się nie tylko w przypadku leczenia braku erekcji, ale także w zakresie zwiększania doznań podczas stosunku.

Z czym wiąże się leczenie zaburzeń erekcji falą uderzeniową?

Alma to znakomite rozwiązanie dla mężczyzn, którzy podjęli wiele bezskutecznych terapii i zastanawiają się czy zaburzenia erekcji można wyleczyć. Wspomniana metoda jest bezpieczna dla pacjentów i nie powoduje poczucia dyskomfortu. W odróżnieniu od innych sposobów terapii, leczenie zaburzeń erekcji falą uderzeniową Alma jest dobrze tolerowane przez ludzki organizm i nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, skuteczności i trwałych efektach, Alma okaże się znakomitym sposobem na Twoje zaburzenie erekcji. Leczenie falą uderzeniową daje odczuwalne efekty już po 4 krótkich (15-minutowych) sesjach, natomiast finalne rezultaty są widoczne po realizacji 6 zabiegów. Nieinwazyjny charakter oraz brak konieczności rekonwalescencji decydują o tym, że coraz więcej mężczyzn stawia na leczenie zaburzeń erekcji falą uderzeniową. Cena tego rozwiązania jest nieco wyższa w stosunku do innych form terapii, jednak trwałość efektów i brak poczucia dyskomfortu sprawiają, że popularność Alma jest coraz większa. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak leczyć brak erekcji bez stresu i obaw, koniecznie umów się na konsultację w warszawskiej Klinice Vilamed. Leczymy Pacjentów ze Stolicy, jak innych miast Polski. Do zobaczenia!

Umów się na wizytę

Jan Karol Wolski - ZnanyLekarz.pl

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00