Alma

Alma to innowacyjne urządzenie marki Alma Lasers, które wykorzystuje technologię fali uderzeniowej o niskiej intensywności (LI-ESWT) w celu stymulacji lepszego przepływu krwi i przywrócenia naturalnej sprawności seksualnej w szczególności u mężczyzn oraz kobiet.

Alma zapewnia naturalne, długotrwałe rozwiązanie przyczyn wielu postaci zaburzeń erekcji, nie tylko likwidację jej objawów. Rezultaty potwierdzone zostały badaniami klinicznymi, a sam zabieg jest szybki i całkowicie nieinwazyjny.

Czy istnieje remedium na zaburzenia erekcji?

Niezdolność do osiągnięcia bądź utrzymania wzwodu to problem dotyczący wielu mężczyzn. Z uwagi na rozmaite podłoża zaburzeń erekcji dotyczą one nie tylko osób starszych, ale także zdrowych i młodych. Ograniczony potencjał życia seksualnego może wynikać zarówno z przyczyn psychicznych, jak i fizycznych. Vilamed wspiera wszystkich Pacjentów z miasta Warszawa, oferując leczenie braku erekcji przy wykorzystaniu sprawdzonych metod.

Mężczyźni decydujący się na leczenie zaburzeń erekcji bardzo często borykają się z silnym stresem, przemęczeniem, a nawet depresją, które należą do psychicznych czynników problemu. Wśród przyczyn fizycznych wyróżniamy najczęściej choroby (cukrzyca, miażdżyca, schorzenia nerek/neurologiczne) oraz niedostateczną ilość testosteronu. Warto dodać, że zaburzenia erekcji mogą wynikać również z niezdrowego trybu życia. Papierosy, alkohol, zła dieta czy brak ruchu – to tylko niektóre z nawyków, które ograniczają potencjał seksualny mężczyzny. 

Jak leczyć zaburzenia erekcji?

W zależności od przyczyny, leczenie zaburzeń erekcji może być farmakologiczne, zabiegowe bądź psychoterapeutyczne. Klinika Vilamed każdorazowo proponuje optymalne metody działań, które odpowiadają zarówno preferencjom, jak i indywidualnym schorzeniom Pacjentów z miasta Warszawa. Zaburzenia erekcji leczymy po dokonaniu szczegółowego wywiadu oraz określeniu stanu zdrowia pacjenta.

Jak działa leczenie zaburzeń erekcji falą uderzeniową Alma?

W ramach leczenia zaburzeń erekcji falą uderzeniową wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala nam spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania pacjentów z Warszawy. Urządzenie Alma działa w oparciu o innowacyjną technologię Li-ESWT. Niskoenergetyczne i zogniskowane fale precyzyjnie wnikają w tkanki ciał jamistych znacznie przyspieszając proces angiogenezy (tworzenia się nowych naczyń krwionośnych). Poddając się leczeniu zaburzeń erekcji przy wykorzystaniu tej metody można osiągnąć satysfakcjonujące efekty w stosunkowo krótkim czasie.

Z uwagi na wysoki poziom bezpieczeństwa oraz dobrą tolerancję, leczenie braku erekcji przy wykorzystaniu Alma stanowi bardzo skuteczną, a zarazem wyjątkowo komfortową formę terapii dla mężczyzn. Warszawscy Pacjenci borykający się z zaburzeniami erekcji doceniają tę metodę za brak skutków ubocznych oraz trwałe rezultaty. 

Co możesz zyskać dzięki leczeniu zaburzeń erekcji falą uderzeniową Alma?

Nie ulega wątpliwości, że leczenie zaburzeń erekcji falą uderzeniową Alma to rewolucja w zakresie poprawy potencji. Czas trwania jednego zabiegu wynosi zaledwie 15 minut, co znacznie poprawia komfort terapii. Pacjenci zauważają efekty już po 4 zabiegach, natomiast rezultat docelowy osiąga się po serii 6 zabiegów wykonywanych na przestrzeni trzech tygodni. Leczenie zaburzeń erekcji przy wykorzystaniu Alma jest nieinwazyjne i nie wymaga rekonwalescencji. Specjaliści Vilamed zajmujący się leczeniem zaburzeń erekcji falą uderzeniową legitymują się wieloletnim doświadczeniem urologicznym i andrologicznym, co daje gwarancję realizacji idealnie dopasowanego planu terapii. Warto dodać, że Alma pomaga nie tylko na zaburzenia erekcji u mężczyzn, ale także rozmaite dolegliwości płci pięknej. Sprawdź, jakie rezultaty możesz uzyskać i już dziś umów się na konsultację. Vilamed to Klinika otwarta zarówno na Pacjentów z Warszawy, jak i innych regionów kraju. Zapraszamy!

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00