Alergolog - Warszawa Ursynów, Wilanów

Alergie to poważny problem, z którym zmaga się coraz więcej osób. Szczególnie uciążliwe bywają w okresie dziecięcym, kiedy to niedojrzały układ odpornościowy nie reaguje odpowiednio na składniki odżywcze czy unoszące się w powietrzu alergeny. 

W klinice Vilamed Warszawa  nasi pacjenci mogą liczyć na najwyższy poziom opieki. Lek. med. Małgorzata Żółtowska przyjmuje dzieci i dorosłych.

Alergologia

Alergolog to specjalista w zakresie alergii wziewnych, kontaktowych oraz pokarmowych, który zajmuje się pacjentami w każdym wieku. Alergia może objawić się zarówno u niemowlęcia, przedszkolaka, dziecka w wieku szkolnym, jak nastolatka i dorosłych. Każdego z naszych pacjentów traktujemy indywidualnie, dbając o kompleksową diagnostykę, która polega na przeprowadzeniu nie tylko badań diagnostycznych, lecz także na dokładnym wywiadzie lekarskim. Bardzo często obserwacje rodziców lub pacjenta (w przypadku starszych dzieci) mogą być pomocne w zdiagnozowaniu przyczyny problemu. Odwiedzając naszą klinikę, możesz liczyć na pełną informację dotyczącą nie tylko przyczyn alergii, lecz także wdrożenie skutecznego leczenia oraz otrzymanie fachowych porad lekarskich dotyczących tego, jak radzić sobie na co dzień z alergią i jej objawami.

Kiedy szukać pomocy u alergologa?

gdy występują objawy takie jak:

Klinika Vilamed Warszawa  to miejsce, które łączy ze sobą miłą atmosferę, profesjonalny, wykwalifikowany personel, doświadczonych specjalistów oraz nowoczesne metody diagnostyki. Decydując się na wizytę u alergologa dziecięcego, możesz liczyć na trafnie postawione rozpoznanie w oparciu o wnikliwy wywiad lekarski oraz przeprowadzone testy – niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z alergią wziewną, kontaktową czy pokarmową.

Nasi specjaliści troszczą się również o wdrożenie skutecznego leczenia oraz jak najszybszą poprawę komfortu i samopoczucia pacjentów przez wprowadzenie odpowiednich nawyków oraz unikanie alergenów.

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00