Psychologia dzieci i dorosłych - Warszawa Wilanów

Zdolność do twórczego rozwoju i samorealizacji, akceptację i poczucie własnej wartości i tożsamości, zdolność osiągania satysfakcji z życia, realistyczną percepcję rzeczywistości. Specjaliści Vilamed Psyche rozumieją te sprawy doskonale. Zapraszamy!

Zaburzenia psychosomatyczne

Zaburzenia psychosomatyczne to dolegliwości somatyczne, czyli cielesne, które swoje mają podłoże w psychice.

Uzależnienia

Przyznanie się przed samym sobą, że potrzebuje się pomocy to pierwszy i najważniejszy krok. Kolejnymi zajmą się nasi specjaliści.

Terapia TUS

Zajęcia TUS to specjalistyczna terapia adresowana do dzieci wykazujących problemy w zakresie funkcjonowania społecznego.

Spektrum autyzmu

Mimo, iż przyczyny autyzmu nadal pozostają nie do końca rozpoznane, udało się wypracować wiele skutecznych metod terapii dla osób, które zmagają się z tym schorzeniem.

Terapia par i rodzin

Terapia par i terapia dla rodzin umożliwiają bliskim konstruktywne rozwiązanie problemów, poprawę jakości wzajemnych relacji oraz znalezienia porozumienia.

Stres przewlekły

Zajęcia TUS czyli Trening Umiejętności Społecznych to grupowa terapia adresowana do dzieci, które wykazują nieprawidłowości i problemy w zakresie funkcjonowania społecznego.

Vilamed oferuje profesjonalne wsparcie psychologiczne. Zapewniamy kompleksową psychoterapię w Warszawie dla dzieci i dorosłych.

Gwarantujemy poczucie komfortu i bezpieczeństwa, swobodną atmosferę i całkowitą dyskrecję. W naszej codziennej pracy kierujemy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale także wartościami etycznymi.

Psychologia to dziedzina nauki bardzo przydatna w wielu aspektach naszego życia. Pomaga w pracy, w sporcie, a przede wszystkim w kwestiach rodzinnych i prywatnych. Nasi wykształceni i doświadczeni specjaliści, wykorzystując swoje kompetencje, pomagają w rozwiązaniu wielu problemów i pokonaniu trudności. Zapraszamy do skorzystania z psychoterapii, dzięki niej na nowo odnajdziesz spokój i harmonię.

Poznaj naszych specjalistów

Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Rejestracja

Nasza klinika rejestruje pacjentów poprzez formularz, oraz pod numerami telefonów:

Godziny pracy kliniki

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22:00
Sobota 9.00 – 15.00