lek. med. Marzena Kulig

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego.

Dr Marzena Kulig

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego.

Po studiach związana ze Śląskim Centrum chorób Serca w Zabrzu, gdzie pracowała w Klinice Kardiologii prowadzonej przez prof. Stanisława Pasyka. Jej pasją wówczas były badania obrazowe – szczególnie ultrasonografia serca.

Obszary działalności

Doświadczenie

Od ponad 13 lat związana z medycyna estetyczną – po ukończeniu wielu szkoleń, doskonalących warsztatów w kraju i za granicą, treningów dotyczących poznawania i zastosowania różnorodnych technik w medycynie przeciwstarzeniowej, postanowiła rozpocząć działalność w tym zakresie. W międzyczasie uzupełniła swoje wykształcenie o studia MBA, Public Relations oraz Coaching Profesjonalny – wszystko po to, by lepiej rozumieć pacjenta, jego oczekiwania a także funkcjonowanie biznesu beauty.

Dzisiaj, po wielu latach praktyki, dysponuje szeroką wiedzą nie tylko na temat technik podawania poszczególnych preparatów, ale także potrafi dobrać najlepszy preparat i zabieg, do potrzeb pacjenta. W zakresie jej kompetencji leży długoterminowe planowanie ścieżek zabiegowych tak, aby Twoje piękno trwało jak najdłużej.