Raciborska Ewa - stomatolog wilanów, ursynów, mokotów, wawer, konstancin

lek. stom. Ewa Dacewicz

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w pracy dąży do perfekcji. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci, ale na bieżąco stara się podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii.

lek. stom. Aleksandra Zborzyńska

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończyła kierunek lekarsko- dentystyczny oraz studia licencjackie- techniki dentystycznej. Już podczas studiów uczestniczyła w wielu konferencjach Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz była aktywnym członkiem kółka chirurgicznego. Jest osobą bardzo pozytywnie nastawioną do życia, łatwo nawiązującą kontakty i pragnącą się dzielić dobrą energią ze swoimi Pacjentami. Lubi nowe wyzwania, a za podstawę sukcesu leczniczego uważa kompleksowe podejście do Pacjenta. 

Jej motto brzmi: „nie ma sytuacji bez wyjścia”, a w pracy dąży do perfekcji. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci, ale na bieżąco stara się podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii.

Obszary działalności