Inna Polishchuk

W naszej klinice zajmuje się profesjonalnymi higienami jamy ustnej oraz wybielaniem zębów. Wspomaga pracę lekarzy, poprzez czynne asystowanie przy różnego rodzaju zabiegach.

Inna Polischuk

Inna Polishchuk jest doświadczoną asystentką stomatologiczną, która wykonuje profesjonalną higienizacje jamy ustnej. Asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii, ortodoncji oraz stomatologii estetycznej.

 

Dzięki nieustannemu poszerzaniu swoich umiejętności poprzez udział w kursach i szkoleniach z zakresu profilaktyki stomatologicznej oraz higienizacji jamy ustnej, Inna zapewnia swoim pacjentom najwyższy standard opieki stomatologicznej. Jest zdeterminowana, by być na bieżąco z najnowszymi technikami i metodami, aby móc dostarczyć pacjentom kompleksową i skuteczną pomoc.

 

Inna, oprócz pracy, uwielbia gotować i słynie z umiejętności wypiekania wyśmienitych tortów i chleba. Jej kreatywność i precyzja w kuchni świetnie współgrają z profesjonalizmem w pracy stomatologicznej. Jej wyjątkowy zmysł smaku i estetyki przekłada się na pyszne i atrakcyjnie podane potrawy, co przynosi jej satysfakcję i uznania wśród znajomych i rodziny.

Obszary działalności