ginekolog ursynów, wilanów, mokotów

dr n. med. Norbert Karasiński

Specjalista ginekologii i położnictwa, zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i medycyny estetycznej

dr n. med. Norbert Karasiński

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej.

Obszary działalności

Doświadczenie

Lekarz z ponad 30-letnim doświadczeniem. Zapewnia każdemu pacjentowi maksymalny komfort i skuteczną pomoc w zwalczeniu problemu.

Ukończył studia medyczne na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w latach 1986-1992. Specjalizację lekarską uzyskał w Niemczech. Wieloletnie doświadczenie zdobył m.in. w prywatnej Klinice Dr Wolfarta w Gräfelfing oraz w Isar A Op Zentrum w Monachium. Po 30 latach pracy zawodowej w Niemczech wrócił do kraju. Przez ostatnie 15 lat prowadził swój gabinet ginekologiczny w Planegg koło Monachium.

Od 2001 do 2006 roku zastępca ordynatora w klinice w Gelsenkirchen, specjalizującej się w diagnostyce i terapii chorób piersi. Poza specjalizacją ginekologiczną z zakresu chorób kobiecych i położnictwa, zdaną w 2000 w Düsseldorfie, uzyskał w 1995 roku tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie w Homburgu nad Saarą.

Systematycznie bierze udział w międzynarodowych kongresach medycznych, autor wielu publikacji naukowych, będący częstym gościem w mediach telewizyjnych. Służy  pacjentkom najbardziej aktualną wiedzą z zakresu ginekologii, położnictwa, seksuologii oraz chirurgii plastycznej.

Od kilku lat rozwija swoją praktykę w obszarze zabiegów regeneracyjnych z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP = ang. Platelet Rich Plasma), która jest jedną z metod poprawiających funkcje seksualne, w szczególności u pacjentów z zaburzeniami erekcji.