endokrynolog dziecięcy wilanów, wawer, mokotów, ursynów, konstancin

dr Anna Malinowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Studia ukończyła w 1997 roku. Bezpośrednio po zakończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę w Klinice Endokrynologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie i pracuje tam do chwili obecnej. W 2006 roku zdobyła specjalizację w dziedzinie pediatrii, a w 2010 w dziedzinie endokrynologii.

dr Anna Malinowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy.

Obszary działalności

Doświadczenie

Studia ukończyła w 1997 roku. Bezpośrednio po zakończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę w Klinice Endokrynologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie i pracuje tam do chwili obecnej. W 2006 roku zdobyła specjalizację w dziedzinie pediatrii, a w 2010 w dziedzinie endokrynologii.

Jest autorką licznych publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych. Brała czynny udział w wielu konferencjach endokrynologicznych European Society for Paediatric Endocrinology, Polskiego Towarzystwa Endokrynologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologii Dziecięcej. W endokrynologii pediatrycznej zajmuje się autoimmunologicznymi zespołami wielogruczołowymi oraz zaburzeniami wzrastania.

Anna Malinowska - ZnanyLekarz.pl