Archiwa: Lekarze

agnieszka kryczka - dermatolog, wenerolog ' dermatolog dziecięcy, wenerolog dziecięcy wilanów, ursynów, mokotów, wawer, konstancin

lek. med. Agnieszka Kryczka

Jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1996 roku. Następnie rozpoczęła pracę w Szpitalu Dermatologicznym Św. Łazarza w Warszawie, gdzie zdobyła specjalizację II stopnia w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Od 2006 roku pracuje w Lasermedzie gdzie zajmuje się dermatologią i medycyną estetyczną. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Czytaj całość

dr n. med. Paweł Tyczyński

Specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii. Pracuje w Klinice Kardiologii i Angiologii Interwencyjnej Instytutu Kardiologii w Warszawie. Autor kilkudziesięciu publikacji w prasie naukowej. Doświadczenie kliniczne i naukowe zdobywał m.in. w Washington Hospital Center w Waszyngtonie i w Royal Brompton Hospital w Londynie.
Czytaj całość
leczenie kanałowe pod mikroskopem, stomatologia dziecięca, dentysta wilanów, mokotów, wawer, ursynów, konstancin

lek. stom. Ammar Abou Kassem

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Zajmuje się endodoncją (leczeniem kanałowym), stomatologią zachowawczą, protetyką, a także wykonuje zabiegi chirurgiczne. W gabinecie na co dzień wykorzystuje mikroskop, co pozwala mu uzyskać najlepsze efekty leczenia. Cały czas poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Leczy osoby w każdym wieku, a pacjentów przyjmuje w języku polskim, angielskim i arabskim.
Czytaj całość
Raciborska Ewa - stomatolog wilanów, ursynów, mokotów, wawer, konstancin

lek. stom. Ewa Dacewicz

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w pracy dąży do perfekcji. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci, ale na bieżąco stara się podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii.
Czytaj całość
leczenie kanałowe pod mikroskopem, stomatolog, dentysta wilanów, ursynów, mokotów, wawer, konstancin

lek. stom. Aleksandra Zborzyńska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem, w 2018r. ukończyła Curriculum Endodontyczne organizowane przez Polskie Towarszystwo Endodontyczne w Kielcach. Zajmuje się także odbudową zębów po leczeniu kanałowym, stomatologią zachowawczą i estetyczną, protetyką.
Czytaj całość
Weronika Jończyk stomatolog dziecięcy wilanów, mokotów, ursynów, wawer, konstancin

lek. stom. Weronika Jończyk

Lekarz stomatolog dziecięcy. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. Doświadczenie zdobywała pracując zarówno w kraju jak i za granicą.
Czytaj całość