Archiwa: Lekarze

Mateusz Rybaczek

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, na ostatnim roku specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, lekarz kliniczny w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Prof. Adama Grucy w Otwocku. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego. Ukończył kurs ultrasonografii narządu ruchu Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii. Pasjonat leczenia schorzeń kończyny górnej, po licznych kursach z chirurgii kończyny górnej. W zakresie konsultacji w naszej klinice wykonuje również zabiegi iniekcji pod kontrolą usg.
Czytaj całość

Anna Malinowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Studia ukończyła w 1997 roku. Bezpośrednio po zakończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę w Klinice Endokrynologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie i pracuje tam do chwili obecnej. W 2006 roku zdobyła specjalizację w dziedzinie pediatrii, a w 2010 w dziedzinie endokrynologii. Jest autorką licznych publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych.
Czytaj całość

Marzena Kulig

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego. Po studiach związana ze Śląskim Centrum chorób Serca w Zabrzu, gdzie pracowała w Klinice Kardiologii prowadzonej przez prof. Stanisława Pasyka. Jej pasją wówczas były badania obrazowe – szczególnie ultrasonografia serca.
Czytaj całość

Grzegorz Sawicki

Ukończona Akademia Medyczna w Warszawie. II stopień specjalizacji ortopeda- traumatolog. Doświadczenie: Klinika Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu, SPSK im. A. Grucy Otwock, CMKP Warszawa. Obecnie zastępca Ordynatora, Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, SPZOZ Szpital Czerniakowski Warszawa.
Czytaj całość

Aleksandra Szubert

Lekarz medycyny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Zakładzie Radiologii I w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie.
Czytaj całość

Małgorzata Maciorowska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z kardiologii odbywała w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym i Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, z którym jest związana do chwili obecnej. Doświadczenie: Warszawski Uniwersystet Medyczny, Studia doktoranckie w Wojskowym Instytucie Medycznym.
Czytaj całość

Elżbieta Zygańska

dr Elżbieta Zygańska – doświadczony lekarz z 35-letnim doświadczenie. Jest pracownikiem Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Dziecięcego w Warszawie przy ul. Niekłańskiej. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną rozwija poprzez udział w kursach i konferencjach naukowych, oraz codzienną pracą na oddziale i bloku operacyjnym. Cechuje ją empatia i umiejętne podejście do małych pacjentów.
Czytaj całość

Tomasz Floriańczyk

Lekarz z 20-letnim doświadczeniem klinicznym, specjalista w zakresie kardiologii dziecięcej i pediatrii. Wieloletni pracownik Kliniki Kardiologii Wieku Dziecięcego i Pediatrii Ogólnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Czytaj całość

Magdalena Chojecka-Koper

Jest zdania, że zdrowe i piękne zęby to wizytówka każdego człowieka. W pracy jest osobą ciepłą, życzliwą, z dużymi pokładami empatii i zrozumienia dla Pacjenta.
Czytaj całość