Archiwa: Lekarze

mgr Patrycja Maziejuk

Terapie które prowadzi zrodziły się z dwóch pasji: pierwszej – do logopedii – bo to właśnie dzięki językowi możemy porządkować otaczający Nas świat, drugiej – do pracy z dziećmi. Interesuje się rozwojem dziecka na każdym etapie jego życia, logopedia i neurologopedia to dziedziny z którymi wiąże przyszłość. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując  z dziećmi w różnym wieku i na różnych etapach rozwoju. Udziela konsultacji oraz praktykuję wiele metod terapii w ramach indywidualnych spotkań logopedycznych, oraz terapii pedagogicznej.
Czytaj całość

lek. med. Jerzy Małysz

Klinika Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie;Klinika Chorób Wewnętrznych Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej
Czytaj całość

Adam Głuszak

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizujący się w radiologii i diagnostyce obrazowej, w szczególności w USG jako technice najbezpieczniejszej dla pacjenta. Szybki i zdecydowany podczas oceny badanego pacjenta gdy dostrzega nieprawidłowość.
Czytaj całość

lek. med. Bartosz Bąbik

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a obecnie lekarz rezydent ortopedii i traumatologii narządu ruchu w SPSK im. Grucy w Otwocku. Członek Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz aktywny członek European Society for Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy (ESSKA).
Czytaj całość

Aleksandra Szubert

Lekarz radiolog, ukończyła studia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Zakładzie Radiologii I w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie. Posiada certyfikat umiejętności w zakresie diagnostyki ogólnej USG Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.
Czytaj całość

Mateusz Rybaczek

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, na ostatnim roku specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, lekarz kliniczny w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Prof. Adama Grucy w Otwocku.
Czytaj całość

dr Anna Malinowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Studia ukończyła w 1997 roku. Bezpośrednio po zakończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę w Klinice Endokrynologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie i pracuje tam do chwili obecnej. W 2006 roku zdobyła specjalizację w dziedzinie pediatrii, a w 2010 w dziedzinie endokrynologii. Jest autorką licznych publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych.
Czytaj całość

Marzena Kulig

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego. Po studiach związana ze Śląskim Centrum chorób Serca w Zabrzu, gdzie pracowała w Klinice Kardiologii prowadzonej przez prof. Stanisława Pasyka. Jej pasją wówczas były badania obrazowe – szczególnie ultrasonografia serca.
Czytaj całość

Grzegorz Sawicki

Ukończona Akademia Medyczna w Warszawie. II stopień specjalizacji ortopeda- traumatolog. Doświadczenie: Klinika Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu, SPSK im. A. Grucy Otwock, CMKP Warszawa. Obecnie zastępca Ordynatora, Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, SPZOZ Szpital Czerniakowski Warszawa.
Czytaj całość

lek. med. Elżbieta Zygańska

dr Elżbieta Zygańska – doświadczony lekarz z 35-letnim doświadczenie. Jest pracownikiem Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Dziecięcego w Warszawie przy ul. Niekłańskiej. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną rozwija poprzez udział w kursach i konferencjach naukowych, oraz codzienną pracą na oddziale i bloku operacyjnym. Cechuje ją empatia i umiejętne podejście do małych pacjentów.
Czytaj całość