Archiwa: Lekarze

Katarzyna Czady-Jurszewicz

Doktor Katarzyna Czady-Jurszewicz jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych i endokrynologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych SPCSK przy ul. Wołoskiej w Warszawie, a także w pracy z pacjentami ambulatoryjnymi.
Czytaj całość

Anna Malinowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Studia ukończyła w 1997 roku. Bezpośrednio po zakończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę w Klinice Endokrynologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie i pracuje tam do chwili obecnej. W 2006 roku zdobyła specjalizację w dziedzinie pediatrii, a w 2010 w dziedzinie endokrynologii. Jest autorką licznych publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych.
Czytaj całość

Marzena Kulig

Od ponad 10 lat związana z medycyna estetyczną – po ukończeniu kursów doskonalących, warsztatów, szeregu szkoleń dotyczących poznawania i zastosowania różnorodnych technik stosowanych w medycynie przeciwstarzeniowej, postanowiła rozpocząć swoją działalność medyczną.
Czytaj całość

Grzegorz Sawicki

Ukończona Akademia Medyczna w Warszawie. II stopień specjalizacji ortopeda- traumatolog. Doświadczenie: Klinika Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu, SPSK im. A. Grucy Otwock, CMKP Warszawa. Obecnie zastępca Ordynatora, Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, SPZOZ Szpital Czerniakowski Warszawa.
Czytaj całość

Aleksandra Szubert

Lekarz medycyny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Zakładzie Radiologii I w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie.
Czytaj całość

Małgorzata Maciorowska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z kardiologii odbywała w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym i Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, z którym jest związana do chwili obecnej. Doświadczenie: Warszawski Uniwersystet Medyczny, Studia doktoranckie w Wojskowym Instytucie Medycznym.
Czytaj całość

Elżbieta Zygańska

dr Elżbieta Zygańska – doświadczony lekarz z 35-letnim doświadczenie. Jest pracownikiem Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Dziecięcego w Warszawie przy ul. Niekłańskiej. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną rozwija poprzez udział w kursach i konferencjach naukowych, oraz codzienną pracą na oddziale i bloku operacyjnym. Cechuje ją empatia i umiejętne podejście do małych pacjentów.
Czytaj całość

Jacek Naumiuk

Wykonuje badania USG tkanek miękkich: ślinianki, tarczyca, węzły chłonne, tkanki podskórne, piersi i sutki, jama brzuszna -całość, opłucna, otrzewna, układ moczowo-płciowy – nerki, pęcherz moczowy, gruczoł krokowy, jądra, najądrza, biopsje cienkoigłowe oraz USG narządu ruchu: staw kolanowy, łokciowy, biodrowy, barkowy, nadgarstek, staw skokowy.
Czytaj całość

Tomasz Floriańczyk

Lekarz z 20-letnim doświadczeniem klinicznym, specjalista w zakresie kardiologii dziecięcej i pediatrii. Wieloletni pracownik Kliniki Kardiologii Wieku Dziecięcego i Pediatrii Ogólnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Czytaj całość